Morata “Atletico” rindās atgriežas ar diviem vārtu guvumiem

16/08/2022 10:33

Spānijas futbola čempionāta “La Liga” pirmās kārtas mačā Alvaro Morata guva divus vārtus, palīdzot Madrides “Atletico” ar 3:0 (1:0) viesos pieveikt “Getafe” vienību. 29 gadus vecais Spānijas izlases uzbrucējs “Atletico” rindās atgriezās pēc divu sezonu pārtraukuma, kuras īrē aizvadīja Itālijas A sērijas klubā Turīnas “Juventus”.

Morata pirmos vārtus guva mača 15.minūtē, bet 59.minūtē panāca jau 2:0 viesu labā. Trešos vārtus “Atletico” guva 84.minūtē, kad precīzs sitiens padevās francūzim Antuānam Grīzmanam. Morata no 2010.līdz 2014.gadam pārstāvēja citu Madrides klubu “Real”, pēc kā divas sezonas spēlēja “Juventus”, lai atkal uz sezonu atgrieztos “Real”. No 2017. līdz 2020.gadam spāņu uzbrucējs bija Anglijas premjerlīgas kluba Londonas “Chelsea” īpašumā, kur gan aizvadīja pusotru sezonu, lai tiktu izīrēts “Atletico” uz kuru viņš pilnvērtīgi pārcēlās 2020.gadā, pēc kā tika izīrēts turīniešiem. Spānijas izlases rindās Morata kopš 2014.gada aizvadījis 56 spēles un guvis 26 vārtus.

Citās pirmdienas “La Liga” spēlēs Seviljas “Real Betis” savā laukumā,  pateicoties diviem Huanmi Himenesa un vieniem Borhas Iglesiasa vārtiem, ar 3:0 (2:0) savā laukumā pārspēja “Elche”, bet Bilbao “Athletic” cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Mallorca”.

Jau vēstīts, ka “Barcelona” pirmajā kārtā cīnījās neizšķirti ” 0:0 (0:0) ar Madrides “Rayo Vallecano”, bet Madrides “Real” viesos ar 2:1 (1:0) uzvarēja “Almeria”. Pagājušajā sezonā par Spānijas čempioni kļuva “Real”, izcīnot titulu 35.reizi.