Morijs: Embīdam un Simonsam ir visas iespējas kļūt par vieniem no visu laiku labākajiem spēlētājiem

Žoels Embīds un Bens Simonss, sportazinas.com
Žoels Embīds un Bens Simonss | Foto: Bill Streicher-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Filadelfijas “76ers” jaunais basketbola operāciju prezidents platformā “Reddit” atzinīgi izteicies par abiem komandas līderiem – Žoelu Embīdu un Benu Simonsu.

“Gan Bens, gan Žoels ir superzvaigznes savos spēka gados. Patiesībā ir ļoti grūti atrast piemēru, kad šāds salikums ir novedis pie kaut kā laba. Ja salīdzina mūsu abas zvaigznes vēsturiskiem spēlētājiem, tad var redzēt, ka vņiem nav neviena perfekta salīdzinājuma, taču abiem ir visas iespējas kļūt par vieniem no visu laiku labākajiem spēlētājiem, ņemot vērā viņu vecumu,” atzīst Morijs.

Jau ziņots, ka oktobrī Morijs negaidīti atkāpās no Hjūstonas “Rockets” ģenerālmenedžera amata, kurā viņš nostrādāja 13 gadus. Sākotnēji 48 gadus vecais speciālists pauda nostāju, ka viņš vēlas izskatīt citas profesionālās darbības sfēras, kurās varētu turpināt karjeru, kā arī viņš vēlētos pavadīt vairāk laika kopā ar saviem bērniem.

Tomēr pēc īsā atvaļinājuma viņš pieņēma Filadelfijas “76ers” piedāvājumu, kas tika izteikts uzreiz pēc tam, kad viņš lauza līgumu ar “Rockets”. Acīmredzot, tas bija pietiekami vērā ņemams piedāvājums, lai speciālists pārdomātu un turpinātu darbu NBA apritē. Līgums ar Filadelfijas klubu parakstīts uz pieciem gadiem.

“76ers” aizvadītajā sezonā izstājās “play-off” pirmajā kārtā. Komandai gan nevarēja palīdzēt Simonss, kurš bija traumēts, taču ar tādiem spēlētājiem kā Embīdu, Tobiasu Herisu un Alu Horfordu tik un tā tika ciesta kaunpilna sagrāve pret Bostonas “Celtics” ar 0-4.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par