Mourinjo: Tas nav pasaules gals

14/03/2018 10:06
Žozē Mourinjo, Sportazinas.com

Titulētā Anglijas futbola kluba Mančestras “United” zaudējums UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā pret Spānijas vienību “Sevilla” nav pasaules gals, uzskata šīs vienības galvenais treneris Žuzē Mourinju.

Mančestras komanda otrdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās “Sevilla” futbolistiem un ar tādu pašu rezultātu cieta neveiksmi divu maču summā, ceturtdaļfinālā iekļūstot Spānijas klubam.

“Sevilla” komanda Eiropas spēcīgākā klubu turnīra ceturtdaļfinālā iekļuvusi pirmo reizi 60 gadu laikā, kamēr Mančestras “United” savā laukumā Eirokausos nebija zaudējusi kopš 2013.gada.

“Nevēlos no šī zaudējuma burt drāmu. Mums nav laika būt noskumušiem. Tāds ir futbols. Šīs nav pasaules beigas,” pēc neveiksmes atzina Mourinju. “Nedomāju, ka mūsu sniegums bija slikts. Man nav nekādas nožēlas. Gan es, gan spēlētāji centās izdarīt maksimumu. Mēs centāmies, bet zaudējām.”

Vienlaikus Mourinju uzslavēja “Sevilla”, norādot, ka tā izveidojusies par labu komandu.

Tieši Mourinju 2013.gadā kā Spānijas granda Madrides “Real” galvenais treneris sagādāja Mančestras klubam iepriekšējo zaudējumu savā laukumā, turklāt to pašu viņš paveica arī 2004.gadā ar Portugāles klubu “Porto”.

“Es divas reizes Mančestras klubam esmu sagādājis zaudējumus, tā kā, domāju, tas šeit nav nekas jauns,” norādīja Mourinju, sakot, ka vienība atgūsies no šīs neveiksmes.

Tikmēr “Sevilla” galvenais treneris Vinčenco Montella uzslavēja abus vārtus guvušo Visamu ben Jederu.

“Pirmajā puslaikā demonstrējām labu sniegumu, izņemot noslēdzošajos 30 metros,” pauda Montella. “Otrajā puslaikā spējām mainīt mača ritējumu ar ben Jedera uznākšanu laukumā. Viņš lauza spēles gaitu.”

“Mēs esam pelnījuši kvalificēties UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālam. Jau pirmajā puslaikā “klauvējām pie durvīm”, bet otrajā puslaikā ar bumbu bijām vairāk koncentrējušies,” izteicās Montella.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka vēl vienā astotdaļfināla duelī Itālijas klubs “AS Roma” divu maču summā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Doņeckas “Šahtar” no Ukrainas, tomēr iekļuva nākamajā kārtā, pateicoties izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem.

Pagājušajā nedēļā ceturtdaļfinālu sasniedza Itālijas klubs Turīnas “Juventus”, Anglijas komandas Mančestras “City” un “Liverpool”, kā arī iepriekšējo divu gadu šī turnīra uzvarētāja Madrides “Real” no Spānijas.

Vēl divas ceturtdaļfinālistes noskaidrosies trešdien, kad “Barcelona” no Spānijas uzņems Anglijas klubu Londonas “Chelsea”, bet Stambulas “Bešiktaš” no Turcijas mērosies spēkiem ar Vācijas bundeslīgas flagmani Minhenes “Bayern”.

Pirmajos mačos “Barcelona” un “Chelsea” spēlēja neizšķirti 1:1, kamēr “Bayern” mājās sagrāva “Bešiktaš” ar 5:0.

Ceturtdaļfinālu izloze paredzēta piektdien.

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināli notiks aprīlī, kamēr pusfināli – aprīļa un maija vidū. Turnīra fināls 26.maijā paredzēts Ukrainas galvaspilsētā Kijevā.

Iepriekšējās sezonas UEFA Čempionu līgas finālā otro gadu pēc kārtas uzvarēja Madrides “Real”, kas izšķirošajā spēlē ar 4:1 sagrāva Turīnas “Juventus”.