Mourinju atklāj, cik ilgi viņš vēl plāno strādāt par treneri

Žuzē Mourinjo
Žuzē Mourinjo | Foto: Totenhemas "Hotspur"

Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur” galvenais treneris atklājis, ka viņš plāno strādāt vēl 10-15 gadus.

Savu trenera karjeru portugāļu speciālists sāka pirms 20 gadiem, kļūstot par Lisabonas “Benfica” stūrmani. Turpinājumā Mournijū strādājis vēl divos Portugālijas klubos – “Uniao de Leiria” un “Portu”, kā arī Londonas “Chelsea”, Milānas “Inter”, Madrides “Real” un Mančestras “United”. Kopš 2019. gada novembra portugālis vada “Hotspur”.

Karjeras laikā Mourinju kļuvis par divkārtējo Portugāles, trīskārtējo Anglijas, divkārtējo Itālijas un vienkārtējo Spānijas čempionu, tāpat viņš ar sevis trenētām komandām divas reizes triumfējis UEFA Čempionu līgā.

“Ir atšķirība starp panākumu un veiksmīgu karjeru. Vienmēr tā esmu uzskatījis. Panākums ir moments, tas var būt saistīts ar talantu, bet var arī ar to, ka vienkārši esi vajadzīgajā vieta un vajadzīgajā laikā. Cita lieta ir veiksmīga karjera, kas ir balstīta uz ikdienas darba. Iespējams, cilvēkiem ir cits viedoklis, bet vienmēr esmu uzskatījis, ka esmu pieticīgs cilvēks, vienmēr cenšos mācīties un attīstīties. Trenera darbā progresēt var tikai ar pieredzes gūšanu. Tiešam ticu, ka tagad esmu daudz labāks nekā pirms 10 vai 20 gadiem. Man ir 57 gadi, esmu diezgan jauns, tāpēc nebrīnīšos, ja trenēšu vēl 10-15 gadus,” atklājis speciālists.

Galvenā trenera amatā Mourinju novadījis 963 spēles, kurās gūtas 617 uzvaras un piedzīvoti 147 zaudējumi, savukārt vēl 199 mači noslēgušies neizšķirti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par