Mourinju atrod jaunu darbu, taču ne trenera amatā

Žuze Mourinju, sportazinas.com
Žuzē Mourinju Foto: EPA/PETER POWELL

Portugāļu futbola treneris Žuzē Mourinju atradis jaunu darba vietu – speciālists strādās britu medijā “Sky Sports” par Anglijas premjerlīgas komentētāju, pavēstījusi organizācija.

Debiju komentētāja amatā Mourinju piedzīvos 11. augusta spēlē starp Londonas “Chelsea” un viņa pēdējo trenēto klubu Mančestras “United”.

Kā zināms, “Sky Sports” kā eksperti strādā virkne kādreizējo futbolistu, piemēram, Gerijs Neivils, Džeimijs Karagers, Grīms Souness un Džeimijs Redknaps. Viņu sastāvam šobrīd pievienojies pieredzējušais treneris Mourinju.

56 gadus vecais Mourinju bez darba bija kopš pagājušā gada decembra, kad pēc ļoti nesekmīga sezonas ievada viņš tika atbrīvots no Mančestras “United” galvenā trenera posteņa. Viņa vietā stājās bijušais komandas uzbrucējs Ūle Gunnars Sūlšērs.

Mourinju pie “United” stūres stājās 2016. gadā, klubā nostrādājot pusotru gadu. “United” komanda kopā ar viņu nospēlēja 144 spēles, 84 no tām gūstot panākumus, bet 28 mačos tika ciestas neveiksmes.

Iepriekš viņš trenējis arī tādus futbola grandus kā Londonas “Chelsea”, Milānas “Inter”, Madrides “Real”, kā arī slavenos Portugāles klubus Lisabonas “Benfica” un “Porto”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par