Mourinju: Azārs ir pārsteidzošs spēlētājs, kurš ļoti slikti trenējas

19/06/2021 21:52
Nokopēts
Edens Azārs

Itālijas A sērijas kluba “Roma” galvenais treneris Žuzē Mourinju paudis viedokli par Madrides “Real” zvaigzni un Beļgijas futbola izlases pussargu Edenu Azāru, kuru speciālists savulaik trenēja Lonondas “Chelsea” komandas rindās.

“Patiesība par Azāru? Patiesība ir tā, ko jūs redzat,” lakonisks bija treneris. “Viņš ir pārsteidzošs spēlētājs, kurš ļoti slikti trenējas. Var tikai iedomāties, par ko viņš kļūtu, ja būtu ļoti profesionāls treniņu jomā.”

“Viņš ir brīnišķīgs puisis un neticami ģimenes cilvēks, bet katru rītu viņš nāk uz treniņiem un nestrādā smagi,” turpināja Mourinju. “Kad viņš iziet laukumā, jūs redzat nevis viņa visas nedēļas darba un treniņu rezultātus, bet gan viņa talanta atspoguļojumu. Pārsteidzošs spēlētājs, un var tikai iedomāties, kas būtu, ja viņš būtu TOP profesionālis.”

“Kad viņš pārcēlās uz Real, es nodomāju, ka viņš spēlēs pasaules prestižākajā klubā un uz viņu būs milzīgs spiediens vienmēr atrasties virsotnē. Domāju, ka viņš uzvarēs Ballon d’Or [zelta bumbas] balvu, jo viņš ir pārsteidzošs,” atminas portguāļu speciālists. “Bet fizikas, kondīcijas un ātruma ziņā viņš varētu būt daudz labāks kā spēlētājs, ja pareizi trenētos. Tas, ko jūs redzat, ir tikai talants, kas viņu novedis tur, kur Edens pašlaik atrodas.”

Iepriekš tika ziņots, ka “Real” nav apmierināta ar Azāra sniegumu un būtu gatava šķirties no pussarga apmaiņā pret 50 miljoniem eiro. Komandā nav apmierināti ar futbolista sniegumu, savukārt par pēdējo pilienu kļuva UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes spēle, kurā “Real” zaudēja Azāra bijušajai vienībai Londonas “Chelsea” ar 0:2 un nespēja iekļūt finālā. Anglijas kluba svinībām pievienojās arī Azārs, kurš neslēpa savas emocijas.

Šosezon 30 gadus vecais futbolists piedalījies 18 spēlēs visos turnīros, gūstot trīs vārtus. Savukārt pagājušajā sezonā, kad Azārs debitēja “Real” rindās, viņš 22 mačos tikai vienu reizi pārspēja pretinieku vārtsargu. Par Beļģijas izlases futbolista transfēru Madrides klubs samaksāja 100 miljonus eiro.

Azārs ir Francijas un Spānijas čempions, divkārtējais Anglijas čempions un divkārtējais UEFA Eiropas līgas uzvarētājs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām