Mourinju iznīcina savu bijušo klubu, “Aston Villa” sarauj gabalos premjerlīgas čempioni (VIDEO)

04/10/2020 21:52

Anglija

Anglijas premjerlīgas klubs Totenhemas “Hotspur” izbraukumā svinēja graujošo uzvaru pār Mančestras “United” ar 6:1.

Mājinieki veiksmīgi uzsāka spēli, jo jau otrajā minūtē Bruno Fernandešs realizēja 11 metru soda sitienu un izvirzīja “United” vadībā. Mančestras kluba prieki nebija ilgi, jo piecas minūtes vēlāk “Hotspur” pussargs Tangijs Ndombele panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc divām minūtēm Sons Hinmins guva otros vārtus Totenhemas labā – 2:1.

Līdz pirmajam pārtraukumam “United” cietoksnī ielidoja vēl divas bumbas, atzīmējoties Harijam Keinam un Hinminam. Tāpat jāatzīmē, ka jau 28. minūtē “United” palika mazākumā pēc Antonija Marsiāla noraidījuma. Otrajā puslaikā situācija kļuva vēl sliktāka, jo Totenhema palielināja pārsvaru līdz 6:1, vārtus gūstot Seržam Orjē un Keinam.

Vēl viens negaidīts rezultāts tika fiksēts “Aston Villa” un “Liverpool” spēlē, kurā čempione piedzīvoja kaunpilnu sagrāvi ar 2:7. Jau pēc 45 minūtēm Liverpūles klubs atradās iedzinējos ar 1:4, savukārt otrajā puslaikā Jirgena Klopa trenētās komandas vārtos ielidja vēl trīs bumbas. Abus čempionu golus iesita Mohameds Salāhs, savukārt uzvarētāju rindās ar “hat-trick” izcēlās Olijs Votkinss.

Citos mačos Lesteras “City” ar 0:3 zaudēja Vesthemas “United”, “Southampton” ar 2:0 pieveica Vestbromvičas “Albion”, Londonas “Arsenal” ar 2:1 pārspēja Šefīldas “United”, bet Vulverhemptonas “Wanderers” ar 1:0 apspēlēja “Fullham”.

Vācija

Minhenes “Bayern” rezultatīvā mačā ar 4:3 pārspēja Berlīnes “Hertha”. Fantastisku sniegumu demonstrēja Roberts Levandovskis, kurš guva visus četrus vārtus uzvarētāju labā. Minhenes klubam tā bija otrā uzvara trīs mačos šosezon.

Savukārt “Wolfsburg” un “Augsburg” spēlē vārti netika gūti.

Itālija

Bez zaudējumiem turpina spēlēt “Atalanta”, kura iesita piecus vārtus “Cagliari” un svinēja uzvaru ar 5:2. Visus golus iesita pieci daži spēlētāji, līdz ar šo panākumu “Atalanta” turpina atrasties A sērijas turnīra tabulas augšgalā.

Vēl “Benevento” pietika ar vieniem vārtiem, lai pārspētu “Bologna”, tas pats arī “Parma” un “Verona” cīņā, Romas “Lacio” un Milānas “Inter” maču noslēdza desmit cilvēku sastāvā un uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, bet “Milan” bez Zlatana Ibrahimoviča ar 3:0 apspēlēja “Spezia”.

Spānija

Čempione Madrides “Real” tika pie trešā panākuma pēc kārtas, apspēlējot “Levante” – 2:0. Spēlēšana desmit cilvēku sastāvā netraucēja “Alaves” saglabāt pārsvaru pār Bilbao “Athletic” – 1:0, “Osasuna” ar 2:0 pārspēja “Celta Vigo”, bet “Cadiz CF” un “Granada CF” cīņā katra komanda guva pa vieniem vārtiem.

Francija

Turnīra līdere “Rennes” pirmo reizi šosezon nespēja uzvarēt, nospēlējot neizšķirti ar “Reims” – 2:2. “Montpellier” ar 0:1 zaudēja “Nimes”, “Bordeaux” iesita trīs vārtus “Dijon” vienībai – 3:0, “Lille” ar identisku rezultātu apspēlēja “Strabourg”, “Brest” un “Monaco” mačā uzvarētāja noskaidrošanai pietika ar vieniem vārtiem – 1:0, bet “Metz” svinēja uzvaru pār “Lorient” – 3:1.