Mourinju: Mani, iespējams, atlaida pelnīti, bet tagad “United” ir vēl smagāk

Žuzē Mourinju, sportazinas.com
Žuzē Mourinju | Foto: AFP

Slavenais Portugāles futbola speciālists Žuze Mourinju atklājis, ka, visticamāk, viņu no Anglijas premjerlīgas kluba Mančestras “United” stūres atbrīvoja pelnīti, tomēr klubam šobrīd klājas vēl sliktāk.

Jau vēstījām, ka aizvadītajā nedēļas nogalē “sarkanie velni” ar 0:2 atzina Vesthemas “United” pārākumu.

“”United” ir tālu no vadošā trijnieka,” sacīja 56 gadus vecais Mourinju. “Man grūti runāt. Pēc pirmajām divām sezonām man bija daudz pozitīvu sajūtu, bet trešā, kā zināms, neizdevās pārāk spīdoši.”

“Mani atlaida, iespējams, pelnīti, jo visa atbildība gulstas uz trenera pleciem – tā ir rūgtā patiesība, bet šobrīd “United” klājas vēl smagāk,” turpināja Mourinju. “Iespējams, cilvēki domā, ka priecājos par šo situāciju, bet tā nav. Klubā ir cilvēki, kuri man patīk, kurus ļoti cienu, tāpat ar lielu cieņu attiecos pret kluba līdzjutējiem.”

“Domāju, ka komandai būs grūtības iekļūt TOP4, pat iekļūšana labāko sešiniekā būs grūta. Saku to ar lielu nožēlu. Neredzēju iepriecinošas epizodes spēlē ar Vesthemu. Iepriekšējā sezonā mēs spēlējām slikti, bet šobrīd neredzu nekādus uzlabojumus,” noslēdza treneris.

56 gadus vecais Mourinju bez darba ir kopš pagājušā gada decembra, kad pēc ļoti nesekmīga sezonas ievada viņš tika atbrīvots no “United” galvenā trenera posteņa. Viņa vietā stājās bijušais komandas uzbrucējs Ūle Gunnars Sūlšērs.

Mourinju pie “United” stūres stājās 2016. gadā, klubā nostrādājot pusotru gadu. “United” komanda kopā ar viņu nospēlēja 144 spēles, 84 no tām gūstot panākumus, bet 28 mačos tika ciestas neveiksmes.

Iepriekš viņš trenējis arī tādus futbola grandus kā Londonas “Chelsea”, Milānas “Inter”, Madrides “Real”, kā arī slavenos Portugāles klubus Lisabonas “Benfica” un “Porto”.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par