Mourinju: Nebūs pasaules gals, ja “Hotspur” paliks ārpus premjerlīgas TOP6

Žuzē Mourinju, sportazinas.com
Žuzē Mourinju | Foto: Totenhemas "Hotspur"

Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur” galvenais treneris paudis viedokli, ka, pat ja viņa vadītā komanda neiekļūs labāko sešiniekā, tas nebūs slikts rezultāts.

Sešas kārtas pirms čempionāta beigām “Hotspur” ieņem devīto pozīciju līgā ar 45 punktiem 32 spēlēs. Anglijā Eirokausiem kvalificējas sešas labākās komandas – četras uzreiz iekļūt UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, piektās vietas ieguvēja spēlē UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, bet sestajā pozīcijā esošā vienība cīnās par iekļūšanu Eiropas līgā, iesaistoties no otrās kvalifikācijas kārtas.

Jāatzīmē, ka šosezon Eirokausu zona var tikt paplašināta līdz septītajai vietai. Proti, Mančestras “City”, kura pašlaik ieņem otro pozīciju, ar UEFA lēmumu ir diskvalificēta no visām organizācijas rīkotajām sacensībām uz diviem gadiem. Tas nozīmē, ka, ja UEFA nemainīs savu nostāju, tad “City” paliks bez vietas kādā no Eirokausiem, kas palielina iespējas nākamajām komandām.

No septītās pozīcijas “Hotspur” šķir divi punkti, no sestās – septiņi. “Ticu, ka mēs iekļūsim TOP6, bet ir iespēja, ka tas nenotiks. Šajā gadījumā, tas nebūs pasaules gals. Iespējams, tas kļūs par jaunu sākumu, jo viss mainās – sastāvi, motivācija u.t.t. Komanda, kas bija spēcīga pirms desmit gadiem, tagad var arī nebūt tikpat spēcīga. Ja Totenhema paliks ārpus TOP6, mēs to uztversim bez smaida. Bet mums tāpat būs jāsaglabā optimisms un jāsaprot, ka nākamā sezona var izvērsties veiksmīgāk,” teica portugālis sarunā ar “Sky Sport”.

Mourinju strādā ar “Hotspur” kopš 2019. gada novembra. 29 mačos viņa vadībā komanda izcīnījusi 12 uzvaras un piedzīvojusi desmit zaudējumus, vēl septiņām cīņām noslēdzoties neizšķirti.

Kopš 2008./2009. gada sezonas Totenhemas klubs vienmēr finišēja premjerlīgas TOP6 zonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par