Mourinju noraida baumas par Ņūkāslas trenēšanu: Esmu uzvarētājs

Žuzē Mourinju, sportazinas.com
Žuzē Mourinju. Foto: goal.com

Titulētais portugāļu futbola treneris Žuze Mourinju noraidījis baumas, ka vinš varētu kļūt par nākamo Anglijas premjerlīgas kluba Ņūkāslas “United” galveno treneri, vēsta Anglijas mediji.

Iepriekš ziņots, ka 55 gadus vecais Mourinju varētu ieņemt spāņa Rafaela Benitesa vietu, kurš aizvadītajā nedeļā paziņoja, ka nepagarinās līgumu ar klubu. Vienības īpašnieks Maikls Ešlijs nav vēlējies iegādāties spēlētājus, kurus Benitess uzskatījis par vajadzīgiem, lai komanda spertu nākamo soli.

Mourinju sarunā ar “The Coaches Voice” paskaidrojis, kādēļ darbs ar Ņūkāslas komandu viņam nav saistošs: “Man ir izteikta pārliecība, ka man jastrādā komandā, kas cīnās par uzvaru čempionātā. Nevēlos, lai būtu citādi. Ja es neuzvaru, man tā ir problēma. Tāpat arī futbolistiem un kluba struktūrai. Man ir vajadzīgs projekts, lai es justos tā, ka cīnos par uzvaru.”

“Ja kāds man piedāvās lielisku desmit gadu līgumu, bet mērķis būs ieņemt septīto – astoto vietu, atteikšos, tas nav man,” turpināja specialists, kurš aizvadītās sezonas laikā tika atbrīvots no Mančestras “United” galvenā trenera amata. “Man ir cita daba, cīnīties par uzvarām.”

Mourinju vārds šovasar ticis locīts ar vakantajām pozīcijām Itālijas A sērijas klubā Turīnas “Juventus” un Francijas komandā “Lyon”, tomēr par vienību treneriem nozīmēti citi speciālisti.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par