Mourinju: Pārtraukumā bija vēlme veikt 11 maiņas…

30/10/2020 09:36

Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur” galvenais treneris Žuzē Mourinju komentējis UEFA Eiropas līgas otrās kārtas spēli.

Jau ziņots, ka vakar Anglijas klubs visai negaidīti ar 0:1 piekāpās Beļģijas vienībai “Antwerp Royal”, piedzīvojot pirmo neveiksmi EL grupu turnīrā. Vienīgos vārtus 29. minūtē guva Izraēlas futbolists Liors Rafaelovs.

“Pārtraukumā man bija vēlme veikt 11 maiņas. Baidījos, ka turpinājumā mūs gaida ilgas 45 minūtes, tādēļ neveicu piecas maiņas. Pārtraukumā mēģināju izlabot situāciju, bet ar to nepietika. Otrajā puslaikā mēs spēlējām labāk, bet beigās katrs saņēma to, ko ir pelnījis – labākā komanda uzvarējusi, sliktākā – zaudējusi,” teica portugāļu speciālists.

Ar trīs punktiem divās spēlēs “Hotspur” ieņem otro vietu Eiropas līgas J grupā. Līdere ir “Antwerp Royal” ar sešiem punktiem. Nākamo maču Totenhemas vienība aizvadīs 5. novembrī pret Razgradas “Ludogorets”.

Savukārt premjerlīgā “Hotspur” ar trīs uzvarām, diviem neizšķirtiem un vienu zaudējumu ieņem piekto pozīciju.