Mourniju vadītā “Roma” pārtrauc divu neveiksmju sēriju

14/12/2021 00:00
Roma

Šovakar Itālijas A sērijas vienība “Roma” ar 2:0 apspēlēja “Spezia”.

Mājinieki rezultātu atklāja jau sestajā minūtē, kad precīzs bija aizsargs Kriss Smolings. 56. minūtē “Roma” pārsvaru dubultoja Rožers Ibanjess. Sešas minūtes vēlāk “Spezia” vienus vārtus atspēlēja, tomēr pēc VAR sistēmas izmantošanas vārtu guvums tika atcelts aizmugures dēļ.

“Roma” tas bija devītais panākums, ar 28 punktiem 17 spēlēs komanda ieņem sesto vietu Itālijā.

Tikmēr Spānijā “Cadiz” un ”Granada” nospēlēja neizšķirti 1:1. Pirmos vārtus guva mājinieki, atzīmējoties Santjago Arsamendija. Izlīdzinājumu 88. minūtē panāca Horhe Molina.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Somijas un Zviedrijas hokeja izlases
20/05/2022 15:18

PČ pirmā nedēļa – krievu preses histērija, dārgākais alus pasaulē un Dānijas cīņa par “play-off”

Somijā notiekošajā Pasaules čempionāta hokejā aizvadīta viena nedēļa. Pagājušas jau 32 spēles un līdz pamatturnīra beigām palikušas piecas dienas. Pirmajā pēckovida turnīrā netrūkst gan interesantu notikumu, gan arī problēmu. Ņemot…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…