Mozjakins sasniedz 400. gūto vārtu atzīmi KHL (VIDEO)

24/01/2020 20:30

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Magņitogorskas “Metallurg” uzbrucējs Sergejs Mozjakins guva savus 400. vārtus KHL karjerā, kaldinot sevis pārstāvētās komandas uzvaru pār Sanda Ozoliņa trenēto Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 3:1.

38 gadus vecais veterāns atklāja rezultātu ceturtajā minūtē. Astoņas minūtes vēlāk Bogdans Potehins dubultoja “Metallurg” pārsvaru. Otrajā trešdaļā “Torpedo” hokejists Viktors Šahvorostovs samazināja deficītu līdz 2:1, bet trešā perioda sākumā Andrejs Nestrašils pielika punktu – 3:1.

Mozjakins laukumā pavadīja 15:18 minūtes, atzīmējoties ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu spēka paņēmienu.

Krievu uzbrucējs guva savus 400. vārtus KHL karjerā, kļūstot par pirmo spēlētāju, kurš sasniedzis šādu atzīmi. Aizvadītajās 778 spēlēs regulārajos turnīros un “play-off” viņš arī atdevis 484 piespēles.

“Metallurg” sastāvā Mozjakins divas reizes izcīnījis Gagarina kausu.

Ar 55 punktiem 50 mačos “Metallurg” ieņem astoto vietu Austrumu konferencē, savukārt “Torpedo” ar 56 punktiem 51 spēlē ierindojusies sestajā vietā Rietumos.

Citā mačā Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 6:3 uzvarēja Novosibirskas “Sibir”