“MSĢ/LAT-2000” svin otro uzvaru šosezon un pamet pēdējo vietu

02/11/2019 17:20

“MSĢ/LAT-2000” komanda sestdien svinēja otro uzvaru šīs sezonas “SynotTip” Latvijas handbola virslīgā un turnīra tabulā atstāja pēdējo ailīti.

Murjānieši savā laukumā ar 29:28 (15:14) pārspēja Ludzas “Latgols” vienību un pēc dienas pārtraukuma atgriezās priekšpēdējā vietā līgā.

Uzvarētājiem astoņus vārtus guva Ģirts Greikšs, pa pieciem – Andris Vidovskis un Ričards Juzups, bet viesu rindās deviņi precīzi metieni Borisam Cvetkovičam, pa pieciem – Eduardam Malahovam un Edgaram Rancānam, četri – Edijam Kušneram.

Latvijas čempionāta līdere ar 12 punktiem astoņos mačos ir “Ogre”, kam ar desmit punktiem piecās spēlēs seko Rīgas “Celtnieks”. Astoņi punkti četrās cīņās ir čempionvienībai Dobeles “Tenax”, bet pie tikpat punktiem deviņās cīņās tikusi “Vaiņode”.

Tālāk ar sešiem punktiem sešās spēlēs un četriem punktiem piecos mačos seko attiecīgi Ludzas “Latgols” un “Jūrmalas Sports”, četri punkti, bet deviņos mačos ir “MSĢ/LAT-2000”, bet divi punkti astoņās cīņās – ASK/LSPA vienībai.

Janvāra beigās Latvijas vīriešu handbola izlase pirmo reizi vēsturē spēlēs Eiropas čempionāta finālturnīrā. Pastāv iespēja, ka šajā laikā nespēlēs tikai vadošās komandas “Tenax” un “Celtnieks”, bet citām vienībām mači varētu notikt.

Izspēles formāts virslīgā vīriešiem paliks nemainīgs. No sākuma visas astoņas komandas aizvadīs divas spēles katra ar katru, pēc kā dalīsies divos četriniekos – 1.-4.vieta un 5.-8.vieta. Izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas spēcīgākās komandas, pirmo divu ieguvējām uzreiz sev garantējot vietu pusfinālā, bet vēl četrām komandām cīnoties ceturtdaļfinālos. “MSĢ/LAT-2000” arī šogad startēs ārpus konkurences un par medaļām necīnīsies.

Iepriekšējā sezonā otro gadu pēc kārtas par Latvijas čempioniem kļuva Dobeles “Tenax” handbolisti, kuri finālsērijā ar 3-0 pārspēja Rīgas “Celtnieks” vienību.