“MSĢ/LAT 2000” un “Latgols” uzvaras handbola virslīgas spēlēs

16/11/2019 20:32

Šodien “SynotTip” handbola virslīgas turnīrā notika divas spēles, un abas izvērtās ļoti saspringtas. Minimālas uzvaras izcīnīja “MSĢ/LAT 2000” un “Latgols” komandas, kas attiecīgi pieveica “Jūrmalas sports” un “ASK/LSPA”.

Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT 2000” viesojās pie “Jūrmalas sports” komandas. Viesi spēli sāka ar lielisku četru vārtu izrāvienu (4:0), bet līdz puslaika beigām jūrmalnieki spēja pietuvoties līdz vienu vārtu deficītam (7:8). Ar nelieliem izrāvieniem spēle turpinājās arī atlikušajā pirmā puslaika gaitā, un pēc 30 minūtēm joprojām vadībā bija “MSĢ/LAT 2000” – 17:15.

Otrā puslaika ievadā piecus vārtus pēc kārtas guva “Jūrmalas sports” – 20:17. Murjāņi ātri atguvās, un cīņa par uzvaru notika līdz pat pēdējai sekundei. Uzvaras vārtus divas minūtes pirms beigām guva “MSĢ/LAT 2000” spēlētājs Rauls Serafimovičs – 31:30. Jurģis Strēlis bija rezultatīvākais ar desmit vārtiem, bet deviņus pievienoja Rauls Serafimovičs. Jūrmalai ar deviņiem vārtiem izcēlās Alberts Gulbis.

Savukārt Ludzas “Latgols” savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti “ASK/LSPA”, bet spēle izvērtās sarežģītāka kā Ludzas līdzjutēji varēja domāt. “ASK/LSPA” ar spēles pirmajām minūtēm parādīja, ka “Latgolu” sagaida sarežģīta spēle. Līdzīga cīņa notika visa pirmā puslaika gaitā, un pēc 30 minūtēm ar minimālu 14:13 vadībā bija “ASK/LSPA”.

Pēc pārtraukuma ļoti labs sākums padevās ludzāniešiem, kuri deviņu minūšu laikā ne tikai pārņēma vadību, bet ieguva arī nopietnu četru vārtu pārsvaru – 19:15. “ASK/LSPA” nepadevās, tika arī vairākas reizes līdz vienu vārtu deficītam, taču noslēgumā vienalga uzvaru savā kontā ierakstīja “Latgols” – 27:26. Pa pieciem vārtiem mājinieku labā guva Edijs Kušners un Boriss Cvetkovičs. “ASK/LSPA” sastāvā deviņas reizes izcēlās Rihards Kristers Ozols.

Jūrmalas sports – MSĢ/LAT 2000: 30:31 (15:17)
Jūrmalas sports: Gulbis 9, Zariņš 7, Grīnbergs 5, Adamaitis 4, Roberts Frīdenbergs 2, Gramsts 1, Jablonskis 1, Turkupols 1, Jaunzems, Ričards Frīdenbergs
MSĢ/LAT 2000: Strēlis 10, Serafimovičs 9, Putniņš 6, Greikšs 3, Juzups 2, Kozlovskis 1, Kalējs, Putra, Silnieks, Rogonovs, Jurševskis

SK Latgols – ASK/LSPA: 27:26 (13:14)
SK Latgols: Edijs Kušners 5, Cvetkovičs 5, Borodkins 4, Lipskis 4, Roberts Rancāns 3, Edgars Rancāns 3, Strazds 2, Malahovs 2, Matvejenko, Dobriņins, Matisāns, Elvijs Kušners, Tretjakovs, Grebeņņikovs, Borisenko
ASK/LSPA: Ozoliņš 9, Jonuška 5, Stepuļenoks-Stukanovs 3, Vilsons 3, Strazds 2, Sudmalis 2, Fadejevs 1, Liepiņš 1, Piševs, Germovs, Sausnītis, Zvejnieks