“MSĢ/LAT-Hertz” handbola Virslīgas spēle negaidīti pārspēj “Celtnieku”

13/12/2018 22:49

“SynotTip” handbola Virslīgā par nelielu pārsteigumu Murjāņos parūpējusies Arnolda Straumes vadītā Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT-Hertz”, kas aizvadīja lielisku spēli uzbrukumā un pārliecinoši ar 37:32 pieveica pēdējo gadu finālisti “Celtnieks Rīga”.

“Celtnieks Rīga” pēdējās spēles aizvadījusi pagalam novājinātā sastāvā. Iepriekšējā spēlē pret “Tenax Dobele” komandu nespēlēja uzreiz trīs potenciālie komandas līderi – Artūrs Lazdiņš, Artis Kurmēns un Kaspars Lisovskis. Kurmēns un Lisovskis šajā vakarā laukumā atgriezās, bet rīdzinieki joprojām ir bez Lazdiņš, pie tam šajā spēlē nepalīdzēja arī krievu leģionārs Vladislavs Košmans un vārtsargs Raitis Puriņš. Bija skaidrs, ka vienu no čempionāta vadošajām komandām viegla spēle Murjāņos negaida, kas arī pierādījās laukumā.

Mača ievadā “MSĢ/LAT-Hertz” komanda demonstrēja pārliecinošu sniegumu uzbrukumā, un pēc Edgara Krieviņa precīza metiena sestajā minūtē mājinieku pārsvars sasniedza trīs vārtus (6:3). Puslaika gaitā sakārtot spēli aizsardzībā “Celtnieks Rīga” nespēja, tādējādi lielāko daļu laika Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandai bija četru piecu vārtu pārsvars, izskaņā viesiem tiekot nedaudz tuvāk (20:17).

Pēc šādām 30 minūtēm “Celtnieka” galvenais uzdevums bija izdomāt, kā tikt galā ar Straumes vadītās komandas uzbrukumu, bet “MSĢ/LAT-Hertz” pēc pārtraukuma tikmēr turpināja darboties ar lielu pārliecību un ātri atjaunoja plus pieci (22:17). Atlikušajā spēles laikā “MSĢ/LAT-Hertz” pārsvars vairākas reizes sasniedza arī astoņus vārtus, tādējādi ”Celtnieks Rīga” nebija nekādu variantu izcīnīt panākumu šajā mačā. Uz brīdi viesi pietuvojās līdz trim vārtiem (32:35), bet galarezultātā “MSĢ/LAT-Hertz” svinēja panākumu ar 37:32.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar 11 vārtiem bija Ņikita Pančenko, bet lielisku spēli aizvadīja arī Armands Usāns, kurš cīņu noslēdza ar deviņiem vārtu guvumiem. “Celtnieks Rīga” sastāvā ar desmit vārtiem atgriezās Artis Kurmēns.

Informāciju sagatavoja: Handball.lv