“MSĢ/LAT-Hertz” un “Jūrmalas Sports” handbolistu duelī uzvarētājs netiek noskaidrots

MSĢ/LAT-Hertz, com
MSĢ/LAT-Hertz Foto: Handball.lv

Šovakar “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle, kurā “MSĢ/LAT-Hertz” saspringtā galotnē nespēja noturēt minimālu pārsvaru un pēdējā sekundē izlaida uzvaru pret “Jūrmalas Sports” handbolistiem – 27:27.

Pirms šīvakara spēles augstāk turnīra tabulā bija Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT-Hertz”, kas 11 spēlēs bija iekrājusi piecas uzvaras un atradās piektajā pozīcijā astoņu komandu konkurencē. “Jūrmalas Sports” neaizvada to labāko sezonu un līdz šim ar bilanci 3-1-8 bija tikai septītajā pozīcijā.

Mača ievadā labāku sniegumu demonstrēja viesi, kas ieguva 3:1 handikapu. “Jūrmalas Sports” ātri gan spēja atgūties un pēc Edgara Grīnbera vārtiem 11. minūtē mājinieki jau bija priekšā (6:5). Turpinājumā pilnībā pajuka jūrmalnieku spēle aizsardzībā, “MSĢ/LAT-Hertz” darbojās ar lielu pārliecību un 30 minūtes noslēdza ar diezgan komfortablu piecu vārtu pārsvaru (18:13).

49. minūtē Arnoldam Straumem, “MSĢ/LAT-Hertz” galvenajam trenerim, nebija citu variantu kā pieprasīt pārtraukumu, jo komandas spēle bija pajukusi, un “Jūrmalas Sports” ieguvusi minimālu pārsvaru (21:20). Mača beigu daļa aizritēja saspringtā cīņā, un “Jūrmalas Sports” neizšķirtu izrāva pēdējā sekundē, kad ar precīzu metienu izcēlās Alberts Gulbis – 27:27.

“Jūrmalas Sports” sastāvā ar deviņiem vārtiem rezultatīvākais bija Rolands Ivanovs, bet sešus vārtus pievienoja Uldis Zariņš. Ņikita Pančeko ar astoņiem vārtiem bija labākais “MSĢ/LAT-Hertz” rindās.

SynotTip handbola Virslīga, 5. decembris
Jūrmalas Sports – MSĢ/LAT-Hertz 27:27 (13:18)
Jūrmalas Sports:
 Ivanovs 9, Zariņš 6, Grīnbergs 5, Jablonskis 2, Ence 2, Gulbis 2, Adamaitis 1, Piševs, Jaunzems, Narme, Turkupols, Vilsons, Zvejnieks, Frīdenbergs, Gramsts
MSĢ/LAT-Hertz: Pančenko 8, Ābelīte 5, Armands Usāns 4, Šuleiko 4, Krieviņš 3, Linards Usāns 2, Ozoliņš 1, Sausnītis, Greikšs, Vilsons, Fadejevs, Rancāns, Meikšāns

Informāciju sagatavoja: Latvijas Handbola federācija

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par