MSG pagaidām nav apsolījuši algu izmaksu darbiniekiem NBA un NHL dīkstāves laikā

Džeimss Dolans, sportazinas.com
Džeimss Dolans

“Madison Square Garden” (MSG), kur ikdienā mačus aizvada Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Ņujorkas “Knicks” un Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Ņujorkas “Rangers”, vēl pagaidām nav apsolījusi saviem strādniekiem izmaksāt algas par periodu, kad koronavīrusa Covid-19 dēļ atradīsies dīkstāvē.

Šādu informāciju uzzinājis “New York Daily News” apskatnieks Stefans Bondijs, kurš ir viens no retajiem Ņujorkas žurnālistiem, kurš nekautrējas publiski kritizēt “Knicks” vienību.

Algu izmaksa neattiecas uz augstākā ranga darbiniekiem vai spēlētājiem. MSG vadība ar “Rangers” un “Knicks” īpašnieku Džeimsu Dolanu priekšgalā apsolījuši darbiniekiem veselības aprūpi, taču algas par aprīļa mēnesi un turpmāk ir uz jautājuma zīmes. Lielākā daļa strādnieku algas saņems par darbu līdz 29. martam, bet daži par paveikto līdz 5. aprīlim.

NBA vērtīgākā komanda “Knicks”, kuras cena ir aptuveni 4,6 miljardi dolāru, vēl nav paziņojusi, vai tā plāno izmaksāt darbiniekiem algas par periodu, kad NBA un NHL atradīsies dīkstāvē.

Citādāka situācija ir netālu no MSG. Piemēram citas Ņujorkas komandas Bruklinas “Nets” īpašnieks Džo Cajs apsolījis, ka viņš samaksās visiem organizācijas strādniekiem pilna apjoma algas līdz maijam.

MSG pieder vairākas pasākumu norises vietas kā “Hulu Theatre”, “The Forum”, “Radio City” “Music Hall”, “Beacon Theatre” un “Chicago Theatre”. Līdz ar to MSG  teorētiski ir sarežģītāk nokārtot visas saistības ar strādniekiem nekā “Nets” īpašniekam. Bondijs gan uzzinājis, ka MSG vēl strādā pie tā, lai nodrošinātu algas darbiniekiem.

“Daudzi cilvēki ir noraizējušies par to, kā viņi samaksās rēķinus,” Bondijam atklāja MSG ēdināšanas tīkla pārstāvis Džerards Kerda. “Cilvēki ir ļoti satraukti. Ja mums laicīgi paziņotu, ka algas tomēr saņemsim, būtu daudz mierīgāks prāts.”

Vairākas NBA komandas līdz šim ir apsolījušas saviem darbiniekiem maksāt arī dīkstāves laikā. To starpā ir Dalasas “Mavericks”, Atlantas “Hawks”, Čikāgas “Bulls”, Šarlotas “Hornets”, Klīvlendas “Cavaliers”, Memfisas “Grizzlies”, Losandželosas “Lakers”, Losandželosas “Clippers” un Filadelfijas “76ers”.

Finansiāli palīdz arī spēlētāji. Piemēram, Rūdijs Gobērs, Zions Viljamsons, Jannis Adetokunbo, Luka Dončičs, Dvaits Pauels un citi ir noziedojuši noteiktas summas arēnu darbiniekiem savos klubos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par