MU turpina sevi apkaunot – komanda jau pirmajā puslaikā piedzīvo sagrāvi Anglijas premjerlīgā

13/08/2022 21:21
Mančestras

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās vairākas spēles. Vakara noslēdzošajā mačā “Brentford” ar rezultātu 4:0 pārliecinoši uzvarēja Mančestras “United” ar zvaigžņoto Krištianu Ronaldu sastāvā.

“Brentford” uzvaras gājiens sākās jau cīņas 10. minūtē, kad vārtus guva Džošs Dasilva. Tikmēr pēc astoņām minūtēm pārsvaru palielināja Matiass Jensens. Ar to gan “United” ciešanām nebija gana, jo 30. minūtē precīzs bija “Brentford” aizsargs Bens Mī, savukārt pēc piecām minūtēm izcēlās Braiens Mbeumo, nodrošinot savai komandai pārsvaru puslaikā ar 4:0, kas beigās izrādījās arī dueļa gala rezultāts.

Vēl šodien pie panākumiem tika “Aston Villa” (2:1 pret Liverpūles “Everton”), Londonas “Arsenal” (4:2 pret Lesteras “City”), Mančestras “City” (4:0 pret “Bournemouth”), bet neizšķirti nospēlēja “Brighton” un Ņūkāslas “United” (0:0), “Southampton” un Līdsas “United” (2:2), kā arī Vulverhemptonas “Wonderers” un “Fulham” (0:0).

Vācija

Šodien Vācijas bundeslīgas turnīrā pie trīs punktiem turnīra tabulā tika “Augsburg”, kas ar 2:1 apspēlēja Leverkūzenes “Bayer” un “Hoffenheim”, kas ar 3:2 pieveica “Bochum”). Tajā pašā laikā pa vienam punktam ieguva komandas no Berlīnes “Hertha” un Frankfurtes “Eintracht” dueļa (1:1), “Leipzig” un “Koln” cīņas (2:2), Brēmenes “Werder” un “Stuttgart” mača (2:2), kā arī Gelzenkirhenes “Schalke 04” un Menhengladbahas “Borussia” tikšanās (2:2).