Muižnieks un Ardava uzvar “Vivus.lv” MTB riteņbraukšanas seriālā kopvērtējumā

14/09/2015 12:39

Ape, 14.sept., LETA. Oskars Muižnieks un Lelde Ardava svētdien Apē nodrošināja uzvaras “Vivus.lv” MTB riteņbraukšanas maratona seriāla kopvērtējumā, informē rīkotāji.

Svētdien Igaunijas pierobežā notikušajā pēdējā, septītajā posmā vīru konkurencē uzvaru izcīnīja Arnis Pētersons, par trim sekundēm apsteidzot Mārtiņu Blūmu, kamēr trešais bija Matīss Preimanis.

Tikmēr Muižnieks ieņēma piekto vietu, taču viņam izdevās par 15 sekundēm apsteigt Dmitriju Sorokinu, tādējādi nosargāt sezonā iekrāto pārsvaru par diviem punktiem.

Kopvērtējumā Muižniekam bija 7483 punkti, bet Sorokinam par diviem punktiem mazāk, kamēr trešo vietu ar 7477 punktiem ieņēma Ivars Prokofjevs. Tikmēr ceturtais bija bijušais Latvijas biatlona izlases dalībnieks Raivis Zīmelis, kurš izcīnīja 7448 punktus.

Tāpat sīva cīņa par uzvarētājas godu kopvērtējumā norisinājās arī dāmu sacensībās.

Uzvaru pēdējā posmā izcīnīja Ardava, no kuras par minūti un trim sekundēm atpalika Katrīna Jaunslaviete, kamēr trešā bija igauniete Mari Līsa Metusa.

Kopvērtējumā ar 7228 punktiem uzvarēja Ardava, kamēr par četriem punktiem mazāk bija Jaunslavietei, bet trešo vietu ar 7150 punktiem ieņēma Ingrīda Šmite.

“Vivus.lv” MTB maratona seriāls tika aizvadīts ceturto gadu.