Muižnieks uzvar Igaunijas čempionātā MTB maratonā

27/07/2021 13:45

Latvijas sportists Oskars Muižnieks (“DTG – MySport”) uzvarējis Igaunijas čempionāta kalnu riteņbraukšanas (MTB) maratonā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). Muižnieka komandas biedrs Lauris Purniņš Hānjas apkaimē notikušajās sacensībās izcīnījis ceturto vietu.

Igaunijas čempionātā, kas notika 23. “Rouges” MTB maratona ietvaros, 66 kilometru garajā distancē jau pašā sākumā Muižnieks kopā ar igauni Gertu Joeāru atrāvās no konkurentiem, bet vēlāk līderu grupu panāca arī Putniņš. Stāvā kāpumā pāris kilometrus pirms finiša Muižnieks ieguva apmēram pusminūtes pārsvaru, tomēr neilgi pirms finiša viņš krita, bet spēja ātri piecelties un finišēt kā pirmais, aiz sevis atstājot titulētos igauņus Jostenu Vaidemu un Martinu Lo.

Purniņš finišēja kā ceturtais, no līdera Muižnieka atpaliekot par 39 sekundēm. Kristers Kovgers no “Dako Ziemeļvidzeme” ierindojās desmitajā vietā.

Lai gan Muižnieks uzvarēja sacensībās, par Igaunijas čempionu kronēja Vaidemu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….