Muižnieks veic izrāvienu un PČ MTB maratonā noslēdz 25. pozīcijā

Oskars Muižnieks, sportazinas.com
Oskars Muižnieks | Foto: Muižnieka "Facebook" profils

Latvijas kalnu riteņbraucējs svētdien Šveicē izcīnīja 25.vietu pasaules čempionātā MTB maratonā.

Pasaules čempionātā vīri veica 95 kilometru garu un kāpumiem ļoti bagāta distanci. Salīdzinājumā ar pērnā gada pasaules čempionātu, šogad kāpumi gan sadalīti pakāpeniskāk visas trases garumā.

Uzvaru svinēja kolumbietis Leonardo Ektors Paess-Leons, kurš no tuvākajiem sekotājiem atrāvās aptuveni pēdējos 15 sacensību kilometros. Viņš finišēja pēc četrām stundām 17 minūtēm un 58 sekundēm.

Otrais bija čehs Kristiāns Hineks, kurš uzvarētājam zaudēja 26 sekundes, bet trešais ar vienas minūtes un 13 sekunžu deficītu bija itālis Samuēle Porro.

Muižnieks sacensību vidū bija vēl piektajā-sestajā desmitā, bet distances otrajā pusē viņš pakāpeniski uzlaboja savas pozīcijas un finišēja augstajā 25.vietā.

Tikmēr Uldis Ālītis uzvarētājam zaudēja vienu stundu 14 minūtes un 21 sekundi, kas deva 130.vietu 157 finišējušo riteņbraucēju konkurencē. Uz starta izgāja 181 sportists.

Abi “DTG – MySport” vienību ikdienā pārstāvošie riteņbraucēji ir starp vadošajiem MTB braucējiem Baltijas valstīs. Muižnieks izteikti dominējis Latvijas lielākajos MTB maratonos, izcīnot jau 15 uzvaras pēc kārtas. Tikmēr Ālītis cīnās par labāko trijnieku, vairākkārt šo mērķi arī sasniedzot.

Pērn Muižnieks bija 61.pozīcijā, bet Ālītis ieņēma 124.vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par