Mūsējās rezultatīvas Turcijas un Ungārijas čempionātos

07/10/2020 22:37
Anete Šteinberga

Ungārija

Latvijas izlases basketbolistes Paula Strautmane un Kristīne Vītola trešdien katra guva pa 13 punktiem Ungārijas čempionāta otrās kārtas spēlēs, palīdzēdamas savām komandām izcīnīt uzvaras.

Strautmanes pārstāvētā Pēčas “Pecs” savā laukumā ar rezultātu 69:60 (17:29, 17:26, 20:12, 15:13) pārspēja citu šīs pilsētas vienību PINKK.

Strautmane laukumā pavadīja 26 minūtes un 48 sekundes, grozā raidot trīs no sešiem tālmetieniem un četrus no sešiem “sodiņiem”, bet netrāpot visus četrus divpunktu metienus. Viņa arī izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, divas reizes rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra trīs bumbas, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja četras piezīmes un iekrāja 19 efektivitātes koeficienta punktus.

Strautmane komandā bija otra rezultatīvākā aiz Noras Vencelas, kura guva 14 punktus.

Tikmēr Vītolas pārstāvētā Miškolcas DVTK mājās ar 71:69 (16:17, 19:11, 21:22, 15:19) guva virsroku pār Ceglēdas VBW CEKK.

Vītola spēlēja 27 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem, bet netrāpīja savu vienīgo tālmetienu. Tāpat viņas kontā bija viena rezultatīva piespēle, trīs kļūdas, trīs piezīmes, trīs izprovocēti noteikumu pārkāpumi un 14 efektivitātes koeficienta punkti.

Par Vītolu DVTK komandā rezultatīvāka bija tikai Nora Medģešī, kura guva 15 punktus.

Miškolcas komanda sezonu sākusi ar divām uzvarām, bet Pēčas vienībai ir viens panākums divos mačos.

Abas Latvijas izlases basketbolistes Ungārijas čempionāta komandām pievienojās šajā starpsezonā.

Turcija

Latvijas basketboliste Anete Šteinberga trešdien ar četriem punktiem pielika roku Stambulas “Galatasaray” uzvarā Turcijas čempionā otrās kārtas spēlē.

“Galatasaray” mājās ar rezultātu 82:76 (14:19, 20:13, 20:15, 28:29) uzveica Ankaras “OGM Ormanspor”.

Šteinberga spēlēja 29 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā realizēja divus no septiņiem divpunktu metieniem, bet netrāpīja grozā savu vienīgo tālmetienu. Latvietes rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, četras kļūdas, trīs pārtvertas bumbas, četras piezīmes, viens izprovocēts noteikumu pārkāpums un seši efektivitātes koeficienta punkti.

Uzvarētājām ar 24 punktiem, septiņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kortnija Viljamsa, bet 22 punkti bija Pelinai Bilgičai.

“Galatasaray” sezonu sāka ar zaudējumu, bet trešdien svinēja pirmo uzvaru.

Aizvadītajā sezonā pirms spēļu pārtraukšanas Turcijas čempionātā “Galatasaray” pēc 19 mačos izcīnītām 16 uzvarām turnīra tabulā ieņēma otro vietu.

Tikmēr Itālijas A sērijā arī otrajā sezonas mačā uz rezervistu soliņa palika Laura Meldere, kuras pārstāvētā Venēcijas “Umana Reyer” mājās ar rezultātu 98:60 (28:12, 26:20, 20:17, 24:11) uzvarēja Kosta-Maznagas “Limonta” vienību.

Venēcijas komanda, kuru iepriekšējā sezonā pārstāvēja arī Šteinberga, sezonu sākusi ar divām uzvarām.

Savukārt sezonas pirmajā spēlē Krievijas premjerlīgā ārpus pieteikuma palika Elīna Babkina, kuras pārstāvētā Orenburgas “Nadežda” izbraukumā ar 65:59 (11:9, 16:17, 19:17, 19:16) uzveica Noginskas “Spartak”.