Mūsējie AHL: Balceram trīs rezultativitātes punkti un otrās zvaigznes gods

13/11/2017 08:59

Rezultatīvu spēli Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadījis Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kura pārstāvētā Sanhosē “Baraccuda” vienība ar 4:1 pārspēja Manitobas “Moose” komandu.

Komandas ar vārtu guvumiem apmainījās otrajā periodā, bet uzvaru “Baraccuda” nokārtoja spēles trešajā trešdaļā, kad spēja gūt trīs bezatbildes vārtus. Trešā perioda uguņošanā piedalījās arī Balcers, piedaloties visos vārtu guvumos. Balceram trīs rezultatīvas piespēles.

Latviešu uzbrucējs pa vārtiem meta divas reizes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Šajā sezonā Balcers AHL laukumos aizvadījis 12 spēles, guvis vienus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Balcers tika atzīts par mača otro spožāko zvaigzni.

Citā spēle uzvaru izcīnīja Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbēras/Skratonas “Penguins” vienība, kas ar 5:1 pārspēja Hēršijas “Bears” komandu, kuras pieteikuma nebija atrodams latviešu aizsarga Kristofera Binduļa vārds.

Bļugers uzvarā ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, pa vārtiem nemeta un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latvijas izlases uzbrucēja kontā jaunās sezonas 13 spēlēs – divi vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles.

Klīvlendas “Monsters” zaudējumu pēcspēles metienu sērijā cīņā ar Aiovas “Wild”, no rezervistu soliņa vēroja latviešu jaunais vārtsargs Matiss Kilvenieks.