Mūsējie AHL: Bļugeram un Balceram zaudējumi, Gudļevskis spēli vēro no malas

25/11/2017 08:36

Zaudējumu Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadītajā naktī piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētais Vilkšēras/Skratonas “Penguins”, kas mājās ar 2:5 atzina Sirakrūzu “Crunch” pārākumu.

“Crunch” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā periodā, kad spēja gūt trīs bezatbildes vārtus un izvirzīties pārliecinošā vadībā. “Pingvīni” gan spēja pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam, bet ar to bija par maz, lai mainītu spēles likteni.

Latvijas izlases uzbrucējs Bļugers ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, pa vārtiem meta vienu reizi, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”. Sezonas aizvadītajos 16 mačos Bļugers izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Zaudējumu piedzīvoja arī 20 gadus vecā uzbrucēja Rudolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Barracuda” vienība, kas savās mājās ar 0:3 atzina Ontario “Reign” pārākumu. Visus trīs vārtus Ontario hokejistu guva spēles trešajā trešdaļā.

Balcers maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”, bet pa vārtiem meta divas reizes. Latviešu uzbrucējs šīs sezonas 16 mačos izcēlies ar vienu vārtu guvumu un 11 rezultatīvām piespēlēm.

Ar latviešu vārtsargu Kristeru Gudļevski uz rezervistu soliņa, Bridžportas “Sound Tigers” izbraukumā ar 7:3 uzveica Hārtfordas “Wolf Pack”. Gudļevskis šajā sezonā AHL mačos laukumā devies septiņas reizes, izcīnot četras uzvaras. Vidēji spēlē Gudļevskis ielaiž 2,76 ripas, atvairot 90% no pretinieku metieniem.