Mūsējie AHL: Bļugers gūst uzvaras vārtus un rezultatīvi piespēlē (VIDEO)

03/03/2018 08:16

Amerikas Hokeja līgā (AHL) šonakt ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu uzbrucējs Teodors Bļugers.

Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” izbraukumā ar 4:2 pārspēja ”Grand Rapids Griffins” un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Mājinieki jau otrajā minūtē atklāja cīņas rezultātu un atradās vadībā lielāko daļu no spēles, taču ”Penguins” pēdējā trešdaļā guva trīs bezatbildes vārtus.

Viesiem uzvaru nedaudz vairāk nekā 12 minūtes līdz pamatlaika beigām izrāva Teodors Bļugers. Savukārt pēdējā minūtē latviešu uzbrucējs palīdzēja ”Penguins” nosargāt pārsvaru un atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Šajā spēlē Bļugers izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Šosezon 49 cīņās latviešu uzbrucējs ir guvis 13 vārtus un izdarījis 17 rezultatīvas piespēles.

Bridžportas ”Sound Tigers” ar Kristera Gudļevska palīdzību izbraukumā pieveica ”Laval Rocket” (4:2). Viesi abus pēdējos vārtus guva pamatlaika pēdējās septiņās ar pusi minūtēs.

Gudļevskis atvairīja 22 no 24 pretinieku metieniem. Šajā sezonā viņš ir piedalījies 26 spēlēs, tiekot galā ar 89,8% pretinieku metienu un vidēji ielaižot 2,69 vārtus.

Cita latviešu vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas ”Monsters” mājās ar 1:5 atzina Tucson Roadrunners pārākumu un cieta trešo neveiksmi pēdējos četros mačos. Kivlenieks spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un atvairīja sešus no septiņiem metieniem. Savukārt latvieša konkurents Džefs Zatkofs tika galā vien ar 12 no 16 sāncenšu metieniem.

Kivlenieks savā AHL debijas sezonā laukumā ir devies jau 32 spēlēs, tiekot galā ar 89,1% pretinieku metienu un vidēji ielaižot 3,08 ripas.