Mūsējie AHL: Gudļevskim spēles otrās zvaigznes tituls, bet Jevpalovam gūti vārti

09/03/2017 10:27
Kristers Gudļevskis Tampabejas

Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien tika atzīts par spēles otro zvaigzni Sirakjūsas “Crunch” komandas uzvarētā Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā, kamēr uzbrucēja Ņikitas Jevpalova precīzais metiens citā cīņā neglāba Sanhosē “Barracuda” vienību no zaudējuma.

Gudļevskis atvairīja 25 no 27 pretinieku metieniem, bet “Crunch” mājās ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) uzvarēja Sentdžonsas “IceCaps” komandu.

Par šī mača pirmo zvaigzni tika aizvadīts Sirakjūsas komandas uzbrucējs Konijs Konahers, kurš guva divus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Gudļevskim, kurš izcīnīja savu 12.uzvaru sezonā, tika mača otrās zvaigznes gods.

Šosezon latviešu vārtsargs 31 spēlē ir atvairījis 89,4% metienu un ielaidis vidēji 2,68 ripas mačā.

Tikmēr “Barracuda” vienība viesos rezultatīvā cīņā ar 6:7 (3:5, 1:1, 2:0, 0:1) pagarinājumā zaudēja Sandjego “Gulls” vienībai.

Jevpalovs otrā puslaika 14.minūtē samazināja “Barracuda” starpību rezultātā līdz 4:6, savukārt viesi pēdējā trešdaļā panāca neizšķirtu. Tomēr pagarinājumā veiksmīgāka bija “Gulls” komanda, uzvaru Taileram Morlijam nodrošinot desmit sekundes pirms papildlaika beigām.

Patlaban 22 gadu vecais Jevpalovs šajā mačā trīs reizes meta pa vārtiem, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Šosezon uzbrucējs 50 spēlēs ir guvis 12 vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +10.

Nesen 14 uzvarētu spēļu sēriju aizvadījusī “Barracuda” komanda trešdien cieta trešo neveiksmi pēdējo četros mačos, tiesa tā pie vismaz viena punkta ir tikusi 17 no 18 pēdējām spēlēm.

Vēl vienā mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas “Penguins” vienība mājās ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) zaudēja Leihaiveli “Phantoms” komandai. Bļugers divas reizes meta pa vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Šosezon Bļugers 37 spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +16.

Visas līgas un Klusā okeāna divīzijas kopvērtējuma vadībā atrodas “Barracuda”, kas 52 spēlēs iekrājusi 74 punktus, kamēr Atlantijas divīzijā pirmo vietu ieņem “Penguins” komanda, kas tikusi pie 81 punkta 59 mačos. “Barracuda” šosezon ir izcīnījusi 71,2% punktu, kamēr “Penguins” ar 68,6% izcīnītu punktu ir otrā visā līgā.

Tikmēr Ziemeļu divīzijā vadībā ar 70 punktiem 59 cīņās ir “Crunch”, bet Riharda Bukarta pārstāvētā Springfīldas “Thunderbirds” Atlantijas divīzijā ar 54 punktiem 58 spēlēs ir pirmspēdējā septiņu komandu konkurencē.

AHL regulārajā čempionātā komandas neaizvada vienādu spēļu skaitu, tāpēc ieņemto vietu secībai tiek skaitīti procentuāli iegūtie punkti