Mūsējie AHL: Gudļevskis ielaiž četrus zaudējumā, Bļugers pozitīvs uzvara

11/12/2017 08:29

Latvijas izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) vienība Vilkšēras/Skratonas “Penguins” aizvadītajā naktī ar 4:1 (3:1, 1:0, 0:0) apspēlēja Hēršijas “Bears” vienību. Uzvaru “pingvīni” nokārtoja jau pirmajā periodā, kad spēja gūt trīs vārtus pēc kārtas.

Bļugers šajā mačā atzīmējās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Spēli latviešu uzbrucējs noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Sezonas 25 spēlēs Bļugers atzīmējies ar pieciem gūtiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Bears” rindās nespēlēja latviešu aizsargs Kristofers Bindulis, kurš nosūtīts stāvu zemāk – uz Austrumkrasta līgu (ECHL), spēļu prakses iegūšanai.

Zaudējumu piedzīvoja cita Latvijas izlases hokejista Kristera Gudļevska pārstāvētā Bridžportas “Sound Tigers” komanda, kas savā laukumā ar 1:4 (0:2, 1:0, 1:2) atzina Ročesteras “Americans” pārākumu.

Gudļevskis komandas vārtos darbojas visu spēli, atvairot 29 no 33 pretinieku izdarītajiem metieniem. Pirmajā periodā Gudļevskis tika pārspēts divas reizes, otrajā trešdaļā “Sound Tigers” vienus vārtus atguva, bet cīņas izšķirošajā trešdaļā “Americans” hokejisti Gudļevski pārspēja vēl divas reizes.

Gudļevskis Ņujorkas “Islanders” fārmklubam pievienojās pirms šīs sezonas, bet spēles laiku dala uz pusēm ar Krisu Gibsonu. Šajā sezonā Gudļevskis “Sound Tigers” vārtos stājies 11 reizes, izcīnījis četras uzvaras un piedzīvojis septiņus zaudējumus. Vidēji spēlē Gudļevskis atvaira 89,2 procentus pretinieku metienu, caurmērā ielaižot 2,92 vārtus.