Mūsējie Lietuvā: Peiners un Ausējs rezultatīvākie savu komandu zaudējumos

19/11/2017 19:44

Šodien Lietuvas basketbola līgas čempionātā spēles aizvadīja trīs latvieši. Žanis Peiners un Artūrs Ausējs bija rezultatīvākie savu komandu zaudējumos, kamēr Šeļakovs palika bez punktiem viņa pārstāvētās “Dzūkija” zaudējumā.

Žanis Pieners guva 17 punktus, tomēr tas nepalīdzēja Panevēžas “Lietkabelis” izcīnīt uzvaru pret spēcīgo Kauņas “Žalgiris” vienību. Spēles noslēgumā zaudējums ar četriem punktiem – 66:70.

Peineram un “Lietkabelis” komandai šis bija principiāls un svarīgs mačs, jo abas komandas atrodas Lietuvas basketbola līgas līderpozīcijās.

Peiners laukumā pavadīja teju 33 minūtes, kuru laikā realizēja trīs no septiņiem divpunktu metieniem, trīs no pieciem “trīnīšiem” un divus no trijiem soda metieniem. Žanim mačā arī divas atlēkušās bumbas un viena rezultatīva piespēle.

Tikmēr Artūrs Ausējs guva 20 punktus, bet viņa pārstāvētā Pasvāles “Pieno žvaigždės” ar 95:104 cieta zaudējumu pret Šauļu basketbola klubu.

Ausējs laukumā pavadīja 30 minūtes un to laikā guva 20 punktus (1/3 2pt. 6/10 3pt) un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Savukārt Andrejs Šeļakovs palika bez punktiem (0/3 2pt) un viņa pārstāvētā “Dzūkija” ar 79:92 piekāpās Utenas “Juventus” vienībai.

Šeļakovs laukumā pavadīja 14 ar pusi minūtes, kuru laikā savāca septiņas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un izpelnījās trīs personīgās piezīmes.

Lietuvas līgas tabulas pirmajā pozīcijā ar 11 uzvarām 12 spēlēs pašlaik pirmo vietu ieņem “Žalgiris”. Aiz viņiem ar desmit uzvarām 12 mačos seko “Lietkabelis”, kamēr “Dzūkija” un “Pieno žvaigždės” attiecīgi ieņem piekto un sesto vietu.