Mūsējie paliek “sausā” ULEB Eirokausa mačos

11/12/2019 23:50

Latvijas basketbolisti Žanis Peiners un Artūrs Žagars trešdien ULEB Eirokausa mačos punktus neguva, bet Mārtiņš Meiers palika uz rezervistu soliņa.

B apakšgrupas spēlē Belgradas “Partizan NIS” viesos ar 76:83 (19:27, 21:18, 26:22, 10:16) zaudēja Krasnodas “Lokomotiv-Kuban”.

Belgradas vienībā Peiners laukumā pavadīja nepilnas trīs minūtes, kuru laikā nopelnīja vienu personīgo piezīmi un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1.

Rezultatīvākais Belgradas vienībā ar 17 punktiem bija Stefans Birčevičs, bet uzvarētāju rindās tikpat punktu Mindaugam Kuzminskam.

“Partizan NIS” B apakšgrupā ar sešām uzvarām deviņos mačos ir otrajā vietā.

Tikmēr C apakšgrupā Badalonas “Joventut” mājās ar 90:73 (25:17, 19:30, 24:11, 22:15) uzvarēja Kazaņas “Unics”.

Spānijas komandas sastāvā Žagars laukumā pavadīja minūti un 32 sekundes, kuru laikā paspēja rezultatīvi piespēlēt, sakrājot lietderības koeficientu viens.

Rezultatīvākais ar 15 punktiem uzvarētājiem bija Klemens Prepeličs, bet viesu rindās Reimārs Morgans tika pie 18 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām, četrām pārķertām bumbām un septiņiem izprovocētiem pārkāpumiem.

Grupā četrām komandām ir pa piecām uzvarām un četriem zaudējumiem, un Badalonas komanda deviņos šajā kompānijā ieņem otro vietu.

Savukārt Melnkalnes vienība “Budučnost VOLI” D apakšgrupā mājās ar 94:78 (27:22, 28:18, 19:23, 20:15) uzvarēja Stambulas “Galatasaray Doga Sigorta”.

Meiers laukumā nedevās. Rezultatīvākais Melnkalnes komandas basketbolists bija Hasans Martins, kurš iekrāja 24 punktus, bet Stambulas klubā 16 punkti Zakam Augustem.

Meiera pārstāvētā komanda pēc deviņām spēļu kārtām ar trim panākumiem ieņem piekto pozīciju D apakšgrupā.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.