Mūsējie Polijā: Šteinbors ar labu sniegumu kaldina uzvaru pār Tarasova “Slask”

19/11/2017 18:31

Polijas spēcīgākās futbola līgas “Ekstraklasa” spēlē šovakar tikās divu Latvijas izlases futbolistu pārstāvētie klubi. Centra aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Slask” uzņēma vārtsarga Pāvela Šteinbora Gdiņas “Arka”. Mačā uzvaru ar 2:1 svinēja viesi no Gdiņas.

Abi Latvijas futbolisti laukumā pavadīja visu maču.

Spēli aktīvāk iesāka Vroclavas futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot vienu uzbrukumu pēc otra. “Arka” komanda organizēti aizstāvējās un meklēja iespējas ātriem pretuzbrukumiem.

Šteinboram pirmajā puslaikā nācās divas reizes savu komandu glābt no vārtu zaudējuma. Vispirms Šteinbors nodemonstrēja savu reakciju pēc stūra sitiena, bet 35.minūtē glāba, kad “Slask” uzbrucējs Piehs bīstami sita no 15 metriem.

“Arka”, kas spēlēja kā otrais numurs, izvirzījās vadībā mača 45.minūtē, kad pēc bijušā Artjoma Rudņeva komandas biedra Poznaņas “Lech” rindās, baltkrieva Sergeja Kriveta izpildītā stūra sitiena ar galvu bumbu vārtos raidīja Gdiņas komandas kapteinis Antoni Lukašievics.

Spēles otrajā puslaikā Gdiņas vienība palielināja savu pārsvaru. Atkal pēc Kriveta izpildītas standartsituācijas tika gūti vārti, kad bumbu vārtos raidīja pussargs Daniels Zbosiens.

Nonākuši vēl lielākos iedzinējos, “Slask” turpināja aktīvi uzbrukt. Pēc tāla sānu iemetiena bumba nonāca “Arka” soda laukumā, kur ar galvu labi nospēlēja Tarasovs, bumbu pāradresēot Arkadiušam Pieham, kurš šķērītē guva skaistus vārtus, panākot 1:2.

Arī turpinājumā Tarasova pārstāvētā komanda aktīvi uzbruka. Spēles 71.minūtē atkal izcils bija Šteinbors, kurš pēc Marcina Robaka sitiena nodemonstrēja savu lielisko reakciju un izglāba savu komandu no gandrīz droša vārtu zaudējuma. 75.minūtē Robakam gan izdevās Šteinboru pārspēt, tomēr uzbrucējs bija nonācis aizmugures stāvoklī.

“Slask” pēdējās minūtēs ļoti apņēmīgi centās izvilkt neizšķirtu, tomēr “Arka” komanda kļūdas vairs nepieļāva.

Līdz ar uzvaru, “Arka” pacēlās uz astoto vietu turnīra tabulā, kamēr Tarasova pārstāvētā “Slask” noslīdēja uz desmito vietu.

Cita Latvijas izlases futbolista Denisa Rakela pārstāvēta Poznaņas “Lech” turnīra tabulā ieņem sesto pozīciju, kamēr Vladislava Gutovska un Vitālija Maksimenko “Termalica Bruk Bet” ir 13.vietā.