Mūze un Štrobinders paliek aiz labāko trijnieka šķēpmešanas sacensībās Vācijā

02/09/2018 23:38

Latvijas šķēpmetēji Līna Mūze un Rolands Štrobinders svētdien Bērlīnē notikušajās Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) “World Challenge” sērijas sacensībās neiekļuva lābāko trijniekā.

Mūze sieviešu konkurencē uzrādīja piekto labāko rezultātu starp sešām sportistēm. Viņa savā labākajā raidījumā šķēpu meta 56,66 metrus tālu. Sacensībās uzvarēja austrāliete Robertsa Kelsija-Lī. Viņas mestais šķēps lidoja 62, 70 metrus tālu.

Tikmēr vīriešu konkurencē Štrobindērs uzrādīja septīto labāko rezultātu starp astoņiem sportistiem. Viņš labākajā mēģinājumā sasniedza 74,18 metru atzīmi, kamēr līderis Tomass Rēlers, kurš šogad kļuva par Eiropas čempionu, šķēpu aizmeta 86,50 metrus tālu.

Nesenajā Eiropas čempionātā Berlīnē vīru šķēpmešanas sacensībās Štrobinderam izdevās pārvarēt kvalifikāciju, bet pēc tam finālā viņš samierinājās ar 11. vietu, kamēr dāmu ieskaitē finālu sasniedza vienīgi Latvijas rekordiste Madara Palameika, izcīnot devīto vietu.

Aizvadītajā Eiropas čempionātā Mūze palika vien 19.vietā, kamēr Štrobinders izcīnīja 11.vietu vīriešu šķēpmešanas sacīkstēs.