Nadals aizvada izcilu pirmo setu un iekļūst Barselonas turnīra pusfinālā

28/04/2018 12:35

Piektdien aizvadīti ATP “World Tour 500” Barselonas turnīra ceturtdaļfināli. Turnīra lielākais favorīts Rafaels Nadals, aizvadot izcilu pirmo setu, pārspēja Martinu Kližanu no Slovākijas un iekļuva pusfinālā.

Barselonas turnīrā ar pirmo numuru izsētais Nadals lieliski aizvadīja pirmo setu, neatļaujot Kližanam uzvarēt nevienu geimu – 6:0. Tomēr otrajā setā spānim nācās krietni pasvīst, lai nodrošinātu panākumu divos setos – 7:5.

Pusfinālā titulētais tenisists spēkosies ar ceturto numuru izlikto Dāvidu Gofēnu, kurš trijos setos tika galā ar Nadala tautieti Roverto Bautistu-Agutu – 6-7 (3:7), 6-2, 6-2.

Visai negaidītu neveiksmi piedzīvoja austriešu tenisists Dominiks Tīms, kurš turnīrā izlikts ar trešo numuru. Tīms divos setos pārliecinoši piekāpās Stefanam Cicipam no Grieķijas – 3-6, 2-6.

Tāpat pusfinālā iekļuva mājinieks Pavlo Karrenjo-Busta, kurš pārspēja ar otro numuru izlikto bulgāru Grigoru Dimitrovu.

Turnīra uzvarētājs tiks pie 500 tūkstošu eiro naudas balvas un 500 reitinga punktiem ATP rangā, savukārt fināla zaudētājam 245 tūkstoši eiro un 300 reitinga punkti.

Barselonas ATP “World Tour 500” sērijas tenisa turnīra ceturtdaļfināla rezultāti:

(1) Rafaels Nadals (Spānija) – Martins Kližans (Slovākija) 6-0, 7-5;

(4) Dāvids Gofēns (Beļģija) – (8) Roverto Bautista-Aguts (Spānija) ;

Stefans Cicipa (Grieķija) – (3) Dominiks Tīms (Austrija) 6-3, 6-2;

(5) Pavlo Karrenjo-Busta (Spānija) – (2) Grigors Dimitrovs (Bulgārija) 6-3, 7-6 (7:4).