Nadals: Federers vienmēr ir spējis visu sarežģīto pārvērst par vienkāršo

Rodžers Federers, Rafaels Nadals, sportazinas.com
Foto: Tennisworldusa

aizvien ir vadošais pasaules tenisists, jo viņš spējot visu sarežģīto pārvērst par vienkāršo, pēc zaudējuma šveicietim pusfināla mačā teica Rafaels Nadals.

Jau ziņots, ka Federers ( 3.), kuram turnīrā piešķirts otrais numurs, ar 7-6 (7:3), 1-6, 6-3, 6-4 pusfinālā sīvā cīņā pārspēja pasaules otro raketi Rafaelu Nadalu, kuram Vimbldonā bija piešķirts trešais numurs. Šī bija 40.reize, kad abi tenisisti tikās savā starpā.

“Man bija iespējas, tomēr es domāju, ka viņš spēlēja labāk par mani,” pēc zaudējuma teica spānis. “Pieļauju, ka es nespēlēju tik labi kā to darīju iepriekš turnīrā, bet Rodžers demonstrēja labu sniegumu. Tāpēc viņš šo uzvaru bija pelnījis – apsveicu viņu.”

Federers un Nadals kopā izcīnījuši 38 “Grand Slam” turnīru titulus, bet savā starpā Vimbldonas čempionātā viņi nebija spēkojušies kopš 2008.gada fināla cīņas.

“Mēs zinām, ka katru reizi iespēja aizvadīt savstarpējos mačus kļūst arvien mazāka, īpaši augsta līmeņa turnīros,” savstarpējo dueli, kurš ilgst jau vairāk nekā dekādi komentēja Nadals, piebilstot, ka ir apbēdināts par piedzīvoto zaudējumu.

Tikmēr šveicietis Vimbldonas finālā spēlēs jau 12.reizi. Savukārt šī būs jau 22.reize, kad “Grand Slam” finālos spēlē kāds no vadošā trijnieka – Novāks Džokovičs, Federers vai Nadals.

“Tā ir lieliska sajūta būt daļai no šī iespaidīgā trijnieka,” teica Nadals. “Domāju, ka mēs visi tenisā esam sasnieguši ļoti daudz. Šādas cīņas turpmāk vairs nebūs bieži redzamas.”

Tāpat Nadalam ilgi nebija jāmeklē atbilde uz jautājumu, kā Federers savā vecumā spēj noturēties tik augstā līmenī. “Viņš vienmēr ir spējis visu sarežģīto pārvērst par vienkāršo,” savu pretinieku slavēja Nadals. “Rodžers kortā kustās ātrāk nekā jebkurš cits. Manuprāt, tā ir viena no sarežģītākajām lietām tenisā, bet viņš to pieprot lieliski.”

Vimbldonas čempionāts ilgs līdz šīs nedēļas beigām, bet tās finālā spēkosies Džokovičs un Federers, kuri “Grand Slam” finālos līdz šim tikušies jau 21.reizi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par