Nadals labo Deivisa kausa izcīņas rekordu

06/04/2018 21:02
Rafaels Nadals, Sportazinas.com

Divdesmit trešo uzvaru pēc kārtas Deivisa kausa izcīņā, skaitot vienspēles un dubultspēles, piektdien svinēja spāņu tenisists Rafaels Nadals, labojot turnīra rekordu.

Deivisa kausa Pasaules grupas ceturtdaļfinālā pasaules pirmā rakete Nadals, kurš nebija spēlējis kopš “Australia Open”, ar 6-2, 6-2 un 6-3 sagrāva vācieti Filipu Kolšreiberu.

Iepriekš pa 22 uzvaru sērijai vienspēlēs un dubultspēlēs bija guvuši Veins Fereira no DĀR un Ovens Keisijs no Īrijas. Jāpiebilst, ka tikai vienspēlēs rekordists ir kiprietis Markoss Bagdatis, kurš šādu ierakstu nopelnīja vājākās grupās pret krietni pieticīgākiem pretiniekiem.

Spānijas un Vācijas duelī pēc pirmajām vienspēlēm rezultāts ir 1-1, jo otrā mačā Dāvids Ferers ar 4-6, 2-6 un 2-6 atzina Aleksandra Zvereva pārākumu.

Neizšķirts pagaidām ir arī citā ceturtdaļfināla pārī starp Itāliju un Franciju. Luka Pujē ar 6-3, 6-2, 4-6, 3-6 un 6-1 nolieca itāļa Andreasa Sepi pretestību, bet otrajā mačā Fabio Fonīni tika galā ar Žeremiju Sardī – 6-7 (8:6), 6-2, 6-2 un 6-3.

Citos ceturtdaļfināla pāros ASV spēlē pret Beļģiju, bet Horvātija sacenšas ar Kazahstānu. Pusfinālā iekļūs tās valstsvienības, kas sērijā iegūs trīs uzvaras.