Nadals pārspēj Džokoviču un izcīna savu 34. “Masters” titulu

19/05/2019 20:38

Spānijas tenisists Rafaels Nadals svētdien triumfēja Romas ATP “Masters” turnīrā, Itālijas galvaspilsētā uzvarot devīto reizi karjerā.

Planētas otrā rakete Nadals finālā ar 6-0, 4-6, 6-1 pārspēja serbu Novaku Džokoviču, kurš ir ranga pirmais numurs.

Nadala kontā ir 34 “Masters” tituli, bet par vienu šādas raudzes trofeju mazāk ir Džokovičam.

Nadals savu pirmo titulu Romā izcīnīja 2005.gadā un šajā laikā uzvarētāja balvu virs galvas pacēlis deviņas reizes. Tikmēr Džokovičs ir četrkārtējs Romas turnīra čempions.

Jau ziņots, ka Čehijas tenisiste Karolīna Plīškova svētdien triumfēja Romas WTA “Premier” turnīrā, izcīnot savu nozīmīgāko titulu uz māla seguma.

Plīškova, kura ir planētas septītā rakete, ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja Lielbritānijas tenisisti Johannu Kontu, kura reitingā ir 42.vietā.

Plīškova izcīnīja savu 13. WTA titulu karjerā un līdz šim nozīmīgāko trofeju uz māla seguma.

Turnīrs Romā vadošajiem bija pēdējā sagatavošanās pirms Francijas atklātā čempionāta.