Nadals pieveic traumu mākto Džokoviču, turpinot uzvaru sēriju Romā

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Romas “Masters 1000” turnīra finālu sasniegusi pasaules otrā rakete spānis , kurš ar rezultātu 7:6 (4), 6:3 51. savstarpējā tikšanās reizē pieveica kādreizējo pasaules pirmo numuru serbu Novāku Džokoviču.

Spēles gaitā ļoti izšķirošs izrādījās tieši pirmais sets, kurš ilga stundu un 13 minūtes. Tajā pirmo nozīmīgo pārsvaru (breiku un rezultātu 4:2) ieguva Nadals, tomēr spānis pie 5:3 nespēja izservēt setu. Tā vietā Džokovičs spēja atspēlēt breika deficītu un beigu beigās setu novest līdz taibreikam.

Tajā abiem tenisistiem bija hroniskas problēmas ar savu servi, no 14 punktiem astoņos uzvarot serves uzņēmējam. Aukstasinīgāks šoreiz izrādījās Nadals, kurš taibraikā bija pārāks ar 7:4.

Otrajā setā iniciatīva piederēja jau Nadalam, kurš ieguva divus breikustādējādi izcīnot uzvaru visā setā ar 6:3. Finālā spāni gaida otra pusfināla pāra – horvāta Marina Ciliča un vācieša Aleksandra Zvereva – pārbaudījums.

“Tas bija grūts mačs – spēlēt pret Džokoviču vienmēr ir ārkārtīgi liels pārbaudījums. Viņš spēlēja labi un par spīti viņa traumām, vienmēr ir līdzīgi spēlējot pret viņu – ja tu vairākas reizes kļūdies un dod iespējas, viņš tevi sodīs un tu būsi nepatikšanās. Man palīdzēja agresīvāka spēle ar forehand sitienu – tieši tad es jutos, ka kontrolēju šo maču,” pēc spēles komentēja Nadals.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par