Nadals un Džokovičs pārliecinoši iekļūst Romas turnīra trešajā kārtā

Novāks Džokovičs ATP Austrālijas atklātais čempionāts - Sportazinas.com
Foto: AFP

“Italian Open” turnīrā, kas norisinās Romā, trešajā kārtā iekļuvuši Rafaels Nadals un Novāks Džokovičs, apspēlējot attiecīgi bosniešu tenisistu Damiru Džumhuru un gruzīnu Nikolasu Basilašvilli.

31 gadus vecais Nadals, kurš turnīrā izlikts ar pirmo numuru, ar 6-1, 6-0 sagrāva 25 gadus jauno Damiru Džumhuru, kurš ATP rangā šobrīd atrodas 31. vietā.

Savukārt pie uzvaras ticis cits turnīra favorīts, Novāks Džokovičs, pieveicot gruzīnu talantu Nikolasu Basilašvilli (6-4, 6-2).

Citā mačā negaidītu izstāšanos no “Italian Open” piedzīvojis Dominiks Tīms, ar 4-6, 6-1, 3-6 piekāpjoties mājiniekam, 24 gadus jaunajam, Fabio Fogņīni. Tīms šajā turnīrā bija izlikts ar sesto numuru.

“Tas priekš mums abiem, patiesībā, bija labs mačs,” pēc zaudējuma sacīja austrietis Tīms. “Tas bija ļoti intensīvs duelis, principā, no sākuma līdz beigām. Protams, ka esmu sarūgtināts par zaudējumu. Bet, runājot par parādīto sniegumu, esmu ne pārāk vīlies. ”

Pie smagas uzvaras ticis Kei Nišikori. Japānas tenisists trīs setu cīņā pieveica bulgāru Grigoru Dimitrovu – 6-7 (4-7), 7-5, 6-4. Bulgāru sportists šajā turnīrā bija izlikts ar augsto trešo numuru.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar