Nākamā gada Eiropas čempionāts futbolā saglabās nosaukumu “EURO2020”

23/04/2020 20:30

Lai arī šogad paredzētais Eiropas čempionāts futbolā nu jau ir pārcelts uz nākamo gadu, Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) ceturtdien lēma, ka turnīrs tāpat paturēs savu nosaukumu “Euro 2020”.

Jau pirms mēneša UEFA vēstīja, ka, neraugoties uz faktu par finālturnīra norisi nākamajā gadā, organizācija tāpat šo čempionātu plāno dēvēt oriģinālajā nosaukumā “Euro 2020”, nevis “Euro 2021”.

Ceturtdien notikušajā UEFA izpildkomitejas sēdē, kas noritēja attālināti, organizācijas biedri lēma, ka līdzšinējais nosaukums ļautu sabiedrībai atcerēties grūto posmu, ko visiem kopā izdevās pārvarēt.

Par vēl vienu iemeslu, iespējams, kalpo arī priekšlaicīgi lielā daudzumā saražotais suvenīru skaits, kurus jau rotāja nosaukums “Euro 2020”.

“Šī izvēle iet roku rokā ar UEFA vēlmi padarīt šo čempionātu videi draudzīgāku. Šādā veidā mēs varam izvairīties no papildus atkritumu saražošanas,” teikts UEFA paziņojumā. “Mainot čempionāta vārdu, viss iepriekš sagatavotais nonāktu mēslainē, un jaunas lietas atkal tiktu ražotas no jauna.”

Jau ziņots, ka Eiropas čempionāta finālturnīram no 12.jūnija līdz 12.jūlijam bija jānotiek 12 Eiropas valstu pilsētās. Šobrīd tiek paredzēts, ka turnīrs notiks nākamgad no 11.jūnija līdz 11.jūlijam.

Eiropas čempionāta pusfināls un fināls paredzēts Londonā.

Tāpat UEFA ceturtdien lēma 2021.gada sieviešu Eiropas čempionātu pārcelt uz 2022.gadu, lai futbols arī dāmu konkurencē iegūtu lielāku spozmi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…