Nākamsezon viens Eiropas rallija čempionāta posms paredzēts arī Liepājā

25/11/2022 19:05
Mārtiņš Sesks un Renārs Francis

Nākamsezon viens no astoņiem Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas rallija čempionāta (ERC) posmiem norisināsies Liepājā, ziņo FIA un sacensību organizatori Latvijā “RA Events”.

2023.gada Eiropas rallija čempionāts sastāvēs no astoņiem posmiem, kas šogad norisināsies astoņās dažādās valstīs – bez Latvijas tie notiks arī Portugālē, Spānijā, Polijā, Zviedrijā, Itālijā, Čehijā un Ungārijā. Pirmais ERC posms tiks aizvadīts martā Portugālē, bet Eiropas meistarsacīkstes noslēgsies oktobra sākumā Ungārijā. ERC posms Liepājā norisināsies 17. un 18.jūnijā.

Arī aizvadītajā sezonā viens ERC posms notika Liepājā, tajā startējot arī Latvijas pilotam Mārtiņam Seskam un stūrmanim Renāram Francim, kuri tajā izcīnīja pirmo vietu. Tikmēr Igaunijā nākamsezon tiks aizvadīts pasaules rallija čempionāta (WRC) posms, kas norisināsies Tartu no 20. līdz 23.jūlijam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/01/2023 12:30

11 NBA spēlētāji nobalsojuši par Porziņģa dalību Zvaigžņu spēlē

Šodien Nacionālā basketbola asociācija (NBA) publicēja gaidāmās Zvaigžņu spēles starta piecinieka spēlētājus, kā arī kopējos balsojuma rezultātus. Šis saraksts veidojās no līdzjutēju balsojuma (50%), līgas basketbolistu (25%), kā arī mediju…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām