“Napoli” piedzīvo negaidītu zaudējumu, “Valencia” ar diviem stūriem nokārto uzvaru pār “Real”

04/04/2019 00:40

Trešdienas vakarā vairākās Eiropas futbola vadošajās līgās tika aizvadīti kārtējie mači, kur zaudējumus piedzīvoja “Napoli” un Madrides “Real”, bet Anglijā pie drošām uzvarām tika visas favorītes.

Itālijā negaidītu klupienu piedzīvoja “Napoli”, kas viesos ar 1:2 atzina “Empoli” pārākumu, kas cīnās par vietas saglabāšanu augstākajā līgā.

Spēles rezultāts tika atklāts 28. minūtē, kad Djēgo Farias izvirzīja vadībā mājiniekus, bet neilgi pirms pirmā puslaika beigām Pjotrs Zelinskis rezultātu izlīdzināja. “Empoli” uzvaras vārtus guva otrā puslaika sākumā (53. minūte), kad precīzs bija Džovanni Di Lorenzo.

Citu spēļu rezultāti:

“AS Roma” – “Fiorentina” 2:2;

“Frosinone” – “Parma” 3:2;

“Genoa” – “Inter” 0:4;

“Spal” – “Lazio” 1:0;

“Torino” – “Sampdoria” 2:1.

Tikmēr pārliecinošu uzvaru Francijas kausa izcīņas pusfinālā guva Parīzes “Saint-Germain”, kas ar 3:0 pārspēja “Nantes”. Mača rezultātu 29. minūtē atklāja Verati, 77. minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Mbapē, kurš gan reabilitējās no tās pašas atzīmes 85. minūtē, bet punktu spēles kompensācijas laikā pielika Alvešs. PSG šajā mačā nepiedalījās vairāki vadošie spēlētāji, tostarp pieredzējušais itāļu vārtsargs Džianluidži Bufons.

Finālā parīzieši tiksies ar “Rennes”.

Bet Anglijas Premjerlīgā pie uzvarām tika visas kārtas favorītes – Londonas “Chelsea” ar 3:0 uzveica “Brighton” (38′ Žirū, 60′ Azārs, 63′ Lofus-Čīks), Mančestras “City” ar 2:0 pārvarēja “Cardiff” pretestību (6′ De Bruine, 44′ Sanē), bet “Tottenham” ar tādu pašu rezultātu svinēja uzvaru pār “Crystal Palace” (56′ Sons Hongs-Mins, 80′ Ēriksens).

Savukārt Madrides “Real” viesos piedzīvoja devīto zaudējumu “La Liga” ietvaros šosezon, ar 1:2 piekāpjoties “Valencia”. Jāatzīmē, ka mājinieki abus vārtus guva no stūra sitienu izspēles, bet spēles 90. minūtē mača galvenais arbitrs jau bija nozīmējis 11 metru soda sitienu uz “Valencia” vārtiem, taču tas tika atsaukts, jo Serhio Ramoss, pret kuru tika pārkāpti noteikumi, atradās aizmugures stāvoklī. Vienus vārtus gan madridieši atguva, bet tas notika stipri par vēlu – kompensācijas laika noslēdzošajā minūtē precīzs bija Karims Benzema.

“Real” piederēja nospiedošs teritoriālais pārsvars (68% pret 32%), kā arī tā izdarīja vairāk sitienu (15 pret 11), tiesa, sitienos vārtu rāmī teju līdzsvars – pieci pret četriem.

Līdz ar šo uzvaru “Valencia” turpina cīņu par kvalificēšanos nākamās sezonas UEFA Čempionu līgai.

“Athletic Bilbao” – “Levante” 3:2;

“Eibar” – “Rayo Vallecano” 2:1′

“Huesca” – “Celta Vigo” 3:3.