“Napoli” vērtīgs punkts Parīzē, “Barcelona” trešā uzvara

24/10/2018 23:57

UEFA Čempionu līgas trešās spēļu kārtas noslēgumā negaidītu punktu Parīzē izcīnījusi Itālijas komanda “Napoli”, kas pret vietējo ambiciozo “Saint-Germain” nospēlēja 2:2.

Vienā no šī vakara centrālajām spēlēm neapolieši lūkoja pieveikt arī otru C grupas favorīti – PSG. Francijas čempione pirmajā puslaikā tika pārsteigta nesagatavota – 29. minūtē aktīvā “Napoli” spēle uzbrukumā vainagojās ar panākumiem, 1:0 panākot Lorenco Insinjem. Šāds rezultāts arī saglabājās pēc pirmā puslaika.

Savukārt pēc pārtraukuma viesiem pamazām sāka izsīkt spēki, kā arī 61. minūtē tika piedzīvots pirmais nepatīkamais pavērsiens – bumba rikošetā no neapoliešu aizsarga Mario Rui ielēca “Napoli” vārtos – 1:1.

Tomēr vēlāk veiksme atkal uzsmaidīja Itālijas vicečempionei, kad 77. minūtē beļģis Drīss Mertenss raidīja vārtos atlēkušo bumbu – 2:1.

Līdz pilnai laimei gan pietrūka, jo kompensācijas laika trešajā minūtē argentīnietis Anhels di Marija ar skaistu sitienu mājiniekiem izrāva neizšķirtu 2:2.

Otrā C grupas mačā “Liverpool” bez problēmām ar 4:0 sagrāva pastarīti Belgradas “Crvena Zvezda”. Divi vārti Mohameda Salāha rēķinā.

Līdz ar to saspringtā C apakšgrupas tabulā ar sešiem punktiem pirmā ir “Liverpool”, otrā ar pieciem ir “Napoli”, kamēr PSG kontā ir četri punkti.

Citā nozīmīgā mačā “Barcelona” B grupas tabulā nodrošināja vienvadību, mājās, spēlējot bez Lionela Mesi, ar 2:0 uzveicot Milānas “Inter”, kas četrās savstarpējās izbraukuma spēlēs ar “Barcelona” vienību joprojām nav spējusi gūt vārtus.

Līdzīgu vienvadību A grupā pārņēmusi Dortmundes “Borussia”, kas savas dzeltenās sienas priekšā negaidīti pārliecinoši ar 4:0 sakāva tiešo konkurenti Madrides “Atletico”. Divi vārti Rafaela Gerero kontā.

Visbeidzot ar septiņiem punktiem D grupas līderpozīcijā izvirzījusies “Porto” komanda, kas viesos ar 3:1 sakāva bez punktiem esošo Maskavas “Lokomotiv”. Zīmīgi, ka Krievijas čempione nerealizēja 11 metru soda sitienu, kā arī mača gaitā palika mazākumā.

Otrā grupas cīņā Stambulas “Galatasaray” cīnījās neizšķirti ar Gelenkirhenes “Schalke 04” – 0:0. Vācijas klubam šobrīd ir pieci, kamēr Turcijas vienībai – četri punkti.

Maskavas “Lokomotiv” (Krievija) – “Porto” (Portugāle) 1:3 (1:2);

Stambulas “Galatasaray” (Turcija) – Gelzenkirhenes “Schalke 04” (Vācija) 0:0 (0:0).