“Naudas žests” Dončičam izmaksā lielu summu (VIDEO)

24/03/2023 21:23
Nokopēts
Luka Dončičs

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) Dalasas “Mavericks” spēlētāju Luku Dončiču sodījusi par 35 tūkstošiem dolāru.

Naktī uz 23. martu “Mavs” ar 125:127 zaudēja Goldensteitas “Warriors”. Šajā spēlē netrūka strīdīgo epizožu. 8,5 sekundes pirms beigu sirēnas Dončičs sadurās ar Dreimondu Grīnu, mēģinot izdarīt metienu. Slovēnis tika apturēts, tiesnešuprāt, bez noteikumu pārkāpuma. Dončičam tas nepatika, un viņš arbitriem parādīja raksturīgu žestu, dodot mājienu, ka viņi ir uzpirkti.

Diezgan savdabīga epizode notika arī spēles trešajā ceturtdaļā, kad minūti un 56 sekundes pirms ceturkšņa beigām “Mavericks” pieprasīja pārtraukumu. Pirms komandu sapulcēm tika parādīts, ka bumba pienāksies “Mavs” komandai, taču tiesneši pārtraukuma laikā savu lēmumu par bumbas īpašniekiem mainīja, un, nepaziņojot to Dalasas spēlētājiem, piešķīra to “Warriors” komandai.

Pēc pārtraukuma beigām “Mavs” spēlētāji jau bija nostājušies, lai sāktu izspēli, taču Goldensteitas basketbolisti pie pretinieku groza ievadīja bumbu spēlē un pavisam viegli to raidīja grozā. Pēc spēles Kjūbans savā “Twitter” kontā to nosauca kā vienu no visu laiku lielākajām kļūdām tiesnešu darbā NBA vēsturē.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām