Naumovs atvaira 71 metienu ”Lido” zaudējumā, ”Liepāja” pārspēj HS ”Rīga”

31/10/2018 22:07
HK Liepāja, Sportazinas.com

”Optibet” hokeja līgā šovakar ”Liepāja” guva divus vārtus mazākumā un viesos ar 4:1 pieveica HS ”Rīga”. Tikmēr iepriekšējās sezonas fināliste ”Zemgale/LLU” izbraukumā ar 3:0 atstāja sausā debitanti ”Lido” (3:0), kuras vārtos 71(!) metienu atvairīja Antons Naumovs.

”Liepāja” viesos ar 4:1 pieveica vienu vietu augstāk esošo HS ”Rīga”, izcīnot otro uzvaru pēdējās četrās spēlēs un svinot tikai otro panākumu sezonā.

Roberts Lipsbergs otrās trešdaļas sākumā izvirzīja liepājniekus vadībā (1:0), taču mājinieki pēc nonākšanas iedzinējos neapjuka un ilgu laiku spēja salabāt vienu vārtu starpību, saglabājot labas izredzes uz labvēlīgu rezultātu.

Pēdējā perioda ievadā pēc Iļjas Žučkova noraidījuma rīdzinieki ieguva skaitlisko vairākumu, taču neizmantoja iespēju panākt izlīdzinājumu un viena mazākuma laikā ielaida divus vārtus. ”Liepājas” labā ar precīziem metieniem 43 sekunžu laikā izcēlās Frenks Razgals un Egils Kalns.

Ralfs Jevdokimovs realizēja nākamo mājinieku vairākumu un radīja nelielu intrigu (1:3), taču jau pavisam drīz liepājnieki ieguva skaitlisko vairākumu un atguva trīs vārtu pārsvaru. Razgals guva savus otros vārtus mačā un panāca 4:1.

Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja ”Zemgale/LLU”, kas nosargāja savus vārtus neskartus un viesos ar 3:0 pārspēja turnīra pastarīti ”Lido”.

Par mača galveno varoni gan kļuva zaudējumu piedzīvojušās ”Lido” vārtsargs Antons Naumovs, kurš atvairīja 71 no 74 pretinieku metieniem un paglāba komandu no smagas sakāves.

Pirmajā trešdaļā mājinieki vēl izrādīja ”Zemgalei/LLU” līdzvērtīgu pretestību, taču otrajā periodā jelgavnieki ieguva daudzus skaitliskos vairākumus un izpildīja 36 metienus pa Naumova sargāto cietoksni.

Bijušā Latvijas izlases vārtsarga Sergeja Naumova dēls gan turējās braši un otrajā trešdaļā ielaida tikai vienu ripu, Vladislavam Adeļsonam nepilnas sešās ar pusi minūtes pirms pārtraukuma izmantojot skaitlisko pārsvaru.

Pēdējās 20 minūtē gan viesi vēl divas reizes pārspēja Naumovu un panāca mača gaitai daudz atbilstošāku rezultātu. Kalvis Ozols 46. minūtē dubultoja ”Zemgales/LLU” pārsvaru (2:0), bet trešās trešdaļas vidū Adeļsons nopelnīja savu trešo punktu mačā un panāca 3:0.