Naumovs un CSKA nonāk uzvaras attālumā no Gagarina kausa fināla

06/04/2021 22:14
Maskavas CSKA hokejisti

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA, kuras vārtsargu treneris ir kādreizējais Latvijas izlases ripu ķērājs Sergejs Naumovs, nonākusi vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa izcīņas fināla. CSKA šodien Rietumu konferences fināla trešajā spēlē ar rezultātu 4:2 apspēlēja Sanktpēterburgas SKA un sērijā panāca 3-0.

Jevgēņijs Timkins jau otrajā minūtē izvirzīja SKA vadībā un palīdzēja pirmo periodu noslēgt ar 1:0 pārsvaru, taču otrajā, pateicoties Antona Slepiševa, Maksima Mamina un Maksima Šalunova vārtu guvumiem, CSKA ieguva 3:1 vadību. SKA pēdējā trešdaļā atspēlēja vienus vārtus, kad precīzs bija Igors Ožiganovs, taču CSKA atbildēja ar vēl diviem Meta Robinsona un Konstantīna Okulova izpildījumā.

Nākamais mačs, kas var izrādīties pēdējais sērijā, risināsies 8. aprīlī plkst. 19:30. Austrumu konferencē tikmēr Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ir vadībā ar 2-0 pret Kazaņas “Ak Bars”.