Nav dūmu bez uguns? Apdraudēta Makgregora nākamās cīņas norise

12/06/2024 22:17
Nokopēts
Konors Makgregors un Maikls Čendlers

Prominentais žurnālists Ariels Helvani raidījumā “The MMA Hour” atklājis, ka “UFC 303” ietvaros plānotā cīņa starp īru Konoru Makgregoru (22-6) un amerikāni Maiklu Čendleru (23-8) varētu nenotikt.

Jāatgādina, ka viena no gada gaidītākajām cīņām, kurā savu atgriešanos oktagonā piedzīvotu UFC superzvaigzne Makgregors, tiek paredzēta 29. jūnijā Lasvegasā. Par dueļa norisi šaubas gan parādījās šī mēneša sākumā, jo bez paskaidrojumiem tika atcelta preses konference Īrijas galvaspilsētā Dublinā, nedz Makgregoram, kura dēļ, visdrīzāk, šāds lēmums arī tika pieņemts, nedz pašai UFC organizācijai komentārus nesniedzot.

Pats Makgregors pagājušajā nedēļā, cenšoties izkliedēt baumas, sociālajos tīklos publicēja vairākus video, kuros viņš redzams trenējoties, kā arī Čendlers sniedza interviju, bažām par cīņas nenotikšanu samazinoties. Taču, kā ziņo Helvani, situācija tomēr ir kļuvusi arvien saspīlētāka – ja pirms nedēļas vēl bija pārliecība, ka cīņa starp Makgregoru un Čendleru notiks, tad tagad UFC ir sākusi meklēt rezerves plānu.

Žurnālists vēsta, ka UFC sazinās gan ar cīkstoņiem, gan viņu menedžeriem, lai atrastu aizvietotājus gadījumā, ja Makgregors nepiedalīsies “UFC 303”, jo bažas ir tieši par īru sportistu. Helvani norāda, ka UFC cenšas, lai izdomātu “plānu B”, kas būtu cita pretinieka atrašana Čendleram, taču tiek pieļauts arī “plāns C” – pavisam jauna cīņa.

35 gadus vecais Makgregors savu pēdējo cīņu aizvadīja 2021. gada vasarā, kad viņš duelī pret Dastinu Porjē salauza kāju un automātiski piedzīvoja neveiksmi. Tas viņam pret Porjē bija otrais zaudējums pēc kārtas. Pēdējo uzvaru Makgregors izcīnīja 2020. gadā, “UFC 246” ietvaros pieveicot Donaldu Seroni.

Zīmīgi, kā arī 37 gadus vecais Čendlers savu pēdējo dueli aizvadīja pret Porjē, 2022. gada novembrī piedzīvojot neveiksmi “UFC 281” šovā.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām