Nav zināms, vai Melbārdis un Strenga turpinās startēt vienā ekipāžā

Oskars Melbārdis, Jānis Strenga, sportazinas.com
Oskars Melbārdis un Jānis Strenga | Foto: REUTERS/Eric Gaillard

2018. gada Phjončhanas olimpisko spēļu bronzas laureāti bobslejā Oskars Melbārds/ šobrīd cīnās ar savainojumiem, tāpēc nav zināms, vai divnieks nākamajā sezonā startēs šādā sastāvā, vēsta laikraksts “Diena”.

Iepriekšējo sezonu 31 gadu vecais pilots Melbārdis izlaida, iziedams rehabilitāciju pēc muguras operācijas.

“Lielas Oskars trenējas atsevišķi, jo mugura joprojām liek par sevi manīt. Plānojam, ka septembra nometnē viņš jau būs kopējā grupā, bet, vai tā notiks, es pagaidām nevaru droši atbildēt,” laikraksts citē Latvijas komandas galvenā trenera Sanda Prūša teikto.

Savukārt 33 gadus vecais stūmējs Strenga šobrīd ārstē cirkšņa savainojumu.

“Es pieļauju tādu variantu, ka sezonas pirmajā pusē Strenga nestartēs, jo, pēc dakteru teiktā, gadījums ir diezgan pasmags. Cirksnis viņam ir sāpējis jau iepriekš,” stāsta Prūsis.

“Diena” raksta, ka pats Melbārdis ir noilgojies pēc braukšanas un gatavs atgriezties trasē. Tikmēr no vadošajiem stūmējiem veselības likstu vairs neesot Arvim Vilkastem, labā kondīcijā ir Matīss Miknis, kā arī treniņus turpina Intars Dambis.

2019./2020.gada Pasaules kausa sezona sāksies novembra beigās Ziemeļamerikā, bet februāra beigās Siguldā norisināsies divnieku sacensības un arī Eiropas čempionāts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par