Nazarovs apgalvo, ka Panarins Rīgā piekāvis meiteni – vai apzināts apmelošanas mēģinājums?

22/02/2021 15:41

Kādreizējais vairāku Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu, tostarp savulaik skandalozās Čehovas “Vityaz” galvenais treneris Andrejs Nazarovs apgalvo, ka krievu hokeja zvaigzne Artēmijs Panarins 2011. gadā Rīgā bārā piekāvis 18 gadus vecu meiteni.

Tagadējais Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Ņujorkas “Rangers” uzbrucējs Panarins no 2008. līdz 2013. gadam ar pārtraukumiem pārstāvēja “Vityaz” komandu, kuru no 2010. līdz 2012. gadam vadīja Nazarovs. Panarins kopā ar šo treneri strādāja nepilnas divas sezonas.

2011. gada 11. decembrī “Vityaz” viesos ar 0:2 piekāpās Rīgas “Dinamo”. Nazarovs portālam “kp.ru” apgalvo, ka daži leģionāri un Panarins devušies uz “Radisson Blu” viesnīcas bāru, kamēr citi hokejisti nolēmuši atpūsties savos numuriņos. “Iegāju bārā un izskatījās, ka Panarinam nepatika kāda jauna viesnīcas apmeklētāja. Viņš vairākas reizes spēcīgi iesita 18 gadus vecai latviešu meitenei.”

Nazarova teiktais liek uzdot jautājumus par viņa stāsta autentiskumu. Iespējams, tā ir trenera fikcija, lai nomelnotu Panarinu. Kā zināms, “Rangers” hokejists ir viens no retajiem krievu spēlētājiem, kurš kritizē Krievijas politisko sistēmu, kamēr Nazarovs ir tās aizstāvis un līdz ar to tā varētu būt trenera atriebība Panarinam.

“Nezinu, kāpēc viņš tā darīja,” turpināja Nazarovs. “Pēc meitenes piekaušanas Panarins devās uz savu numuriņu un aicināja līdzi Mišu [Mihailu] Aņisinu, kurš atšķirībā no Artēmija, bārā pasūtīja tikai apelsīnu sulu. Ieradās policija, sastādīja protokolu, taču viņi nostājās Panarina pusē. Dzirdēju kaut ko par kukuli 40 tūkstošu eiro apmērā, lai “apslāpētu” šo lietu.”

Interesanta ir arī Nazarova replika par Aņisinu, kuram iepriekš hokejista karjerā bijušas visai lielas alkoholisma problēmas, taču šajā gadījumā treneris aizstāvējis viņu, sakot, ka Aņisins nemaz nav lietojis alkoholu. “Domāju, ka Artēmijs nav pelnījis izvairīties no soda par meitenes piekaušanu. Zinu, ka arī jaunībā komandās viņš apzaga savus komandas biedrus. Viņam ir tieksme pacelt roku pret vājākajiem un provokatīvi izteikties sociālajos tīklos.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…