NBA aizliedz spēlētājiem apmeklēt klubus, bārus un citas publiskas vietas

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Lebrons Džeimss | Foto: NBA

Nacionālā basketbola asociācija () izplatījusi 158 lappušu dokumentu, kurā plaši tiek aprakstīti spēlētāju uzvedības noteikumi koronavīrusa Covid-19 izplatības laikā, ziņo ESPN apskatnieks Adriāns Vodžnarovskis.

Iepriekš vēstīts, ka 2020./2021. gada sezonu NBA plāno sākt 22. decembrī, katrai komandai aizvadot pa 72 spēlēm. Plānots, ka dažas komandas, piemēram, Jūtas “Jazz”, tribīnēs varēs pulcēt limitētu skatītāju skaitu, kamēr citas vienības, piemēram, Milvoki “Bucks”, drošības apsvērumu dēļ sezonas sākumā spēlēs bez līdzjutējiem.

Ņemot vērā to, ka nākamā sezona notiks nevis “burbulī”, bet komandu arēnās, atsevišķi noteikumi izstrādāti arī basketbolistiem. Savās pilsētās aizliegts apmeklēt bārus un klubus, izklaides un sporta pasākumus, publiskas sporta zāles, SPA salonus, baseinus un citas publiskas vietas. Izbraukumos spēlētājiem būs atļauts apmeklēt līgas apstiprinātos restorānus, kuros būs nodrošināta atsevišķa telpa komandas pārstāvjiem.

Jau ziņots, ka no 24 līdz 30 novembrim NBA atklāja 48 inficēšanas gadījumus starp spēlētājiem. Vodžnarovskis vēsta, ka līga plāno divas reizes nedēļa testēt arī basketbolistu ģimeņu locekļus, kā arī komandu personālu.

Savukārt cits ESPN apskatnieks Tims Bontempss raksta, ka līgas izstrādāto noteikumu pārkāpšana tiks sodīta visai bargi – ar naudas sodiem, diskvalifikācijām, tehniskiem zaudējumiem un drafta piku atņemšanu.

Tikmēr “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija ziņo, ka izbraukumos spēlētāji savā viesnīcas numuriņā varēs uzņemt ne vairāk par diviem visiem – tiem jābūt radiniekiem vai tuviem draugiem, kuri dzīvo konkrētā pilsētā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par