NBA aizrāda ”Bulls” – komanda bezjēdzīgi atpūtinot veselus spēlētājus

Robins Lopess, sportazinas.com

Nacionālā basketbola asociācija () izteikusi brīdinājumu Čikāgas ”Bulls” vienībai. Tā pārlieku daudz atpūtinot komandas līderus, laukumā arvien biežāk laižot rezervistus. uzskata, ka ”Bulls” apzināti zaudējot mačus.

Čikāgas komanda pēdējās sešās spēlēs laukumā nav laidusi centru Robinu Lopesu, bet pēdējos piecos no sešiem mačiem rezervē atstāju Džastinu Holideju. Abiem spēlētājiem nav konstatētas traumas un viņi ir pilnīgi veseli.

”Bulls” galvenais treneris licis noprast, ka pēc Zvaigžņu spēles pārtraukuma komanda uzsvaru liks uz jauno spēlētāju iespēlēšanu, kamēr pieredzējušākos biežāk atstās malā. Jāpiebilst, ka Holidejam (28) vēl nav pat 30 gadi, bet Lopess ir 29 gadus vecs.

Klubs gan ir kategoriski noraidījis, ka tas apzināti cenšas zaudēt spēles, lai 2018. gada NBA draftā iegūtu labākas jauno spēlētāju izvēles iespējas.

NBA jau iepriekš izsūtīja brīdinājumus ikvienai līgas komandai, brīdinot, ka tā neatbalsta apzinātu spēļu zaudēšanu un par to var draudēt sodi. Šāds brīdinājums tika izteikts pēc tam, kad Dalsas ”Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans atklāja, ka komandai šobrīd izdevīgāk ir zaudēt, lai iegūtu augstākus drafta numurus.

”Bulls” šobrīd NBA kopvērtējumā ieņem 12. vietu Austrumu konferencē ar uzvaru procentu 33,3%. Jāpiebilst, ka Atlantas ”Hawks”, kas ir pēdējā vietā, uzvarējusi 30,8% maču. Savukārt Rietumos vājās komandas Fīniksas ”Suns” (28,8%) un Memfisas ”Grizzlies” (28,6%).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par